Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magánrendelőben mennyiert...

Magánrendelőben mennyiert vállal egy ilyen kisebb beavatkozást az urológus?

Figyelt kérdés
Szóval egy rövid fitymafék eltávolításra lenne szükségem de sajnos irtózom a kórháztól szóval el akarom kerülni.Itt van nem messze az urológus magánrendelője.Körülbelül mennyit kérhet egy ilyen beavatkozásért?
2015. okt. 31. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
10-15ezer között.
2015. okt. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem túl kevés az ? Én ilyen 50 körülre gondoltam.
2015. okt. 31. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ennyiért találtam meg az árlistákon google-lel. Keress rá te is, hátha találsz mást. Volt, ahol 8ezer volt, volt, ahol 15, de általában 10 és 15 közti összeget írnak.
2015. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendelőben ilyet nem csinálnak ,magán rendelésen bevállalt műtétet is csak kórházi műtőben.Elég buta vagy ,ha ilyenért egy kanyit is fizetsz .Fizetés nélkül is minden ugyan úgy zajlik TB sen.Az utána való kellemetlenségeket a doki nem tudja átvállalni .Magán klinikán 50 től indul .Különbség csak annyi,hogy lézeres megoldás miatt alig van vérzés .
2015. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!