Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Orgazmus magömlés nélkül?...

Orgazmus magömlés nélkül? (lent a folytatás)

Figyelt kérdés

önkielégitésről van szó. olvastam egy oldalon, ahol azt irja, hogy


" Amint a PC izmaid elérték a megfelelő erőt és kitartást, némi gyakorlással képes leszel kontrollálni, hogy az orgazmusnál erős összeszorítással megakadályozd az ondó kilövellését. "


ezt hogy értsem? akkor szoritsam össze amikor érzem hogy élvezek elfele és fejezzem be, vagy amikor érzem hogy élvezek elfele és verjem tovább és közbe szoritsam?


tapasztalatom szerint akkor élvezem a leginkább a maszturbálást, miután már kijött az ondó és tovább verem pár másodpercig. magyarázza el valaki ezt pontosan és rendes válaszokat kérek ha lehetséges, köszönöm



2015. nov. 25. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném megtudni, ugyenis nekem sem sikerült rájönnöm, hogy mikor kell szorítani :D
2015. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 János Gilján ***** válasza:
Akkor kezdj feszíteni, amikor érzed, hogy 5-10 másodpercen belül elélvezel, de folytasd az ingerlést. Az ingerlést akkor hagyd abba, amikor "már késő megállni". Ez az ejakuláció előtti utolsó másodpercekben van, ilyenkor az orgazmus már elindul, de az ejakuláció még megállítható. Ha elégerősen tudsz feszíteni, akkor orgazmusod lesz, de max 1-2 csepp előváladék fog jönni, sperma nem. Fontos, hogy még az első kilövellés előtt állj le, de feszíts végig, amíg az orgazmus tart. Sok sikert a gyakorláshoz! :)
2016. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!