Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés hogyan és...

Gombás fertőzés hogyan és mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől kaptam el hüvelygombát, én kaptam Lomexin krémet. 3 nap után egyre jobban terjednek a foltok pedig a krémet használom. Hallottam, hogy valakinek 2 nap alatt elmúlt, aggódnom kéne?

2015. dec. 1. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csitulnak le a panaszok két három napon belül akkor te is menj dokihoz szerintem. Én lány vagyok de jártunk hasonló cípőben a párommal. Nekem tovább tartott de neki elmúlt egy héten belül szépen.

Bár azt fontos megemlítenem hogy addig nem szeretkeztünk. Amíg nem vagytok mind a ketten teljesen épek addig ti se tegyétek.

2015. dec. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Mi is így jártunk a barátommal. A gombát a véredből kell kiírtani, nem pedig lokálisan kenegetni gombaölő krémmel. Szóval mindenképp fordulj ezzel orvoshoz szerintem! Mi Diflucan tablettát kaptunk, 2 szemből áll a kúra, fontos hogy ez idő alatt csak óvszerrel együtt éljetek szexuális életet!

20L

2015. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kitől kaptad a krémet,orvos írta fel? Ahhoz hogy a gomba eltünjön legalább 2hétre van szükség .Kevesebb ideig használva ,csak átmeneti megoldás van .

Most olvastam,másik gombaölőt csak 1 hónap eltével írnak fel .

2015. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!