Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Férfi kegel gyakorlat. Valakinek bevált?

Hogyan kell helyesen végezni?

Olvastam,hogy pisilés közben meg kell állítani a vizeletet,az izmok segítségével.

Ez az izom játszik szerepet az ejakuláció során is.

Ha megerősíti az ember,akkor kontrollálható az ejakuláció.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Kegel, Kegel gyakorlat

2015. dec. 14. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok

Pont igy van, ahogy leirtad. En par eve mar, hogy rendszeresen csinalom. Azota megszunt a korai magomlesem, gyakorlatilag en ellenorzom, mikor akarok loni. Felseges erzes, orakra elnyujthato a szeretkezes. :)

Tobbfele gyakoral is van, mindegyiket erdemes vegezni. Eloszor felmegyek 500-ig az osszehuzasokkal. Aztan valtok, lassu osszehuzasokra. Ekkorra mar rendesen elfarad az izom. A vegere hagyom azt, hogy osszehuzva tartom, ameddig birom...fantasztikus erzes, ahogy a bizserges felfut a gerincen.

Mindenkeppen erdemes csinalni!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. febr. 14. 17:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

És kezdőként,hogyan kezdjek hozzá?

# 2/3Időpont 2016. febr. 14. 18:45 Privát üzenet
Ido kell, amig eljutsz a nagy szamokig.En 3x100-at csinalgattam, aztan aproztam felfele. Le tud farasztani rendesen, de erdemes. Kitartonak kell lenni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. febr. 15. 16:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14 éves vagyok 2000. 08.28-án születtem most leszek 15 éves nyáron. Gugolásnál például felemelkedik a sarkam hallottam erről az Achilleus inas problémáról ha igaz akkor tudnátok...
Van valakinek bevált/használható ötlete/módszere/tornagyakorlata/eszköze arra hogyan tudnám egyenesen tartani magam (a hátam)?
Olyan otleteket szeretnek kerni, amik mar bevaltak, hogy milyen gyakorlatokat tudnek otthol csinalni a feszes es kerek popsi elereseert?
Erositeni szeretném a testem, popsira és combra gyúrnák. Kinek mi a bevált torna gyakorlat?
Pár ötlet? Bevált gyakorlat? 160cm vagyok 53 kg nem fogyni szeretnék, hanem formásodni, leginkább has, fenék comb.
Írna valaki valamilyen jól bevált pilates torna gyakorlatot?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!