Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a bal herém, mitől lehet ez?

Fáj a bal herém, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már 4-5 hónapja fáj a bal herém alkalmanként, és csak 5-10 perceket fájt.

Eddig nem foglalkoztam vele, mert olvastam, hogy a növéstől lehet, meg egyebek, de szerintem ez nem attól van, 17 éves, lassan 18 éves korban.


Ma este kezdett el nagyon fájni, amikor háttal vagy hason feküdtem, de amikor oldalasan feküdtem, akkor nem fájt. 5 perc múlva elkezdett fájni a hasam, és sikerült elaludnom fél óra múlva, de úgy keltem fel reggel, hogy nagyon hányingerem van, és még mindig fáj a bal herém.

Bevettem egy B6 tablettát hányingerre 1 órája, de nem hatott semmit, illetve még mindig fáj a bal herém.


Mitől fájhat, tényleg még a növés miatt van, vagy komolyabb baj lehet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 15. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
irany az orvos!
2015. dec. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet heregyulladás is. Nem nagyobb, kicsit keményebb a bal heréd? A zacsi nem piros a bal oldalon? Láz vagy hőemelkedés? Szerintem jobb lenne mihamarabb orvoshoz menni vele, ha még nem tetted!
2015. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Hereviszered is lehet .
2015. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sérv is lehet.
2015. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Volt lázam, és csak akkor tapasztaltam, és nem piros, illetve nem keményebb.

És lehet a láz miatt volt, de az miért van, hogy nagyon enyhén, kis ideig fáj, ha megtapogatom?


És köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

2015. dec. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!