Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás. Remény?

Prosztatagyulladás. Remény?

Figyelt kérdés

Szóval, prosztatagyulladásom van voltam orvosnál is, baktériumtenyésztés is volt negatív lett (vizelet). Írt fel gyógyszert ez egy hete volt (hétfőn) antibiotikumot írt fel és mellé egy gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású gyógyszert.

Sokszor Úgy érzem hogy van változás sok esetben érzem így,de van mikor azt érzem hogy egyáltalán nincs változás. Azóta voltam másik

urológusnál és írt fel egy olyan gyógyszert ami a nem bakteriális prosztatagyulladásra is jó. (Pollstimol cernil) 100 darabosat írt fel.

Tüneteim a következők: merevedési zavar, hímvesszőbe tompa fájdalom van mikor már alig-alig érzem, de van olyan is mikor érzem rendesen! Vizelési panaszaim nincsenek. Vizeléskor nincs égető, szúró fájdalom, nem kell gyakran járnom WC-re.


Van köztetek olyan aki már ezen átesett? 20 éves vagyok.



2015. dec. 15. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert, ahogy az orvos előírta és minél gyakrabban ürítsd a prosztatádat
2016. febr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van prosztata gyulladásom, de már múlik, úgy érzem.Én már átestem, legalább 5 antibiotikum kúrán (Ecoli baktérium),mellette szedek kisvirágú füzike, és Pollsimoll tablettát. Április óta, most kezdek javulást érezni. Az orvos szerint, legalább 6 hónap egy gyógyulás, légy türelemmel,de könnyen beszélek, én is be voltam tojva! PSA értékem 53-ról indult(4 alatt normál) később 16, most 6,5
2016. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!