Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? 16f

Ez normális? 16f

Figyelt kérdés
Az osztályba 4 fiú van nálunk velem együtt, és ebből 2onek van is barátnője, és normális ferfiasak, de mégis Pl amikor tesire oltozunk at, meg mutatják egymásnak a farkukat, hogy most hogy borotvaltak, stb. Lobaljak meg táncolnak úgy hogy elől van, én meg nem, és nem értik hogy miért nem, ez miért van?

2015. dec. 18. 21:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Én is megmutattam nekik, nem vagyok szégyenlős, meg joba is vagyunk, de én nem szeretem mutogatni. ..
2015. dec. 18. 21:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanosak. De tenyleg.
2015. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj, hogy nem szereted. Engem sem érdekelnek más farkai.. Ez így elég meleg szituáció, ha őket ez érdekli ..
2015. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csupán csak vetélkedés, rivalizálás miatt teszik. Ők akarnak az alfa hímek lenni. Nem hiszem hogy a homoszexualitás miatt tennék.
2015. dec. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ők akarnak az alfa hímek lenni, magas pontszamu gimis osztályba járok, nem szakmunkasba, nincs közöttünk rivalizálás, nem csinálunk ilyeneket
2015. dec. 19. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Te vagy köztük a normális,ők meg agyilag ilyen téren zoknik.Mi osztalyunkból senki se mutogatta a far kát,meg lobálta,futkosott úgy.


Velük van a baj.Normális,felnőtt gondolkodású ember nem fog mint valami értelmi fogyik úgy futkosni.


Ha megkérdik,nem értik te mért,mond meg szerinted felnőtt,értelmes emberek ezt csinálják.Nem.


De a csupasz far okba semmi férfias nincs,elég undi látvàny,értelmetlen is a borotválas,2 nap múlva újra nő a szőr és még ki is pattoghatnak.

2015. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég szomorú ha gimnáziumba járó 16 évesek agyilag itt tartanak,úgy viselkednek mint ha dedóba lennének,de kisiskolás sem viselkedik így.


Lehet tanulni könnyen tudnak de hogy értelmileg nem 16 évesek mondjára viselkednek az is bíztos.

Szakmunkásról annyit,sok szakmunkásba járó haverom volt,meg szakközépbe járó de nem így viselkedtek.


Iskolázottságnak sokszor köze nincs ahhoz hogy mennyire tud valaki kulturáltan,a korának megfelelően viselkedni.

2015. dec. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!