Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Eltört a péniszem?

Eltört a péniszem?

Figyelt kérdés
Maszturbáltam fürdés után, fájdalom pukkanás, reccsenés semmi nem volt, mentem ki éjfél fele pisilni, és meg volt duzzadva a péniszem közepe, nem fáj meg semmi, de ha feláll akkor is meg van, és nagyon könnyen hajlik ls puha ott a pénisz, mi lehet? Nem lila, nem vörös, semmi, olyan mintha meglenne vatagodva ott a bőr a péniszen. 15/f

2015. dec. 23. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogyan csináltad? O.o
2015. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem törhet el, mivel nincs benne csont, te észlény! :)
2015. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Hogyne törhetne el attól, hogy nincs benne csont! Nézz utánna, ha nem hiszed fogadjunk! Amúgy meg csak olyan mintha a bőr lenne feldagadva körülötte, lehet hogy erősen markoltam? nagyon para...
2015. dec. 23. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
El tud törni, de akkor az nagyon fájna, stb, az a baj hogy látatlanban nehéz megallapitani
2015. dec. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem mulik /javul, akkor irany a doki. Addig ne nagyon hasznald.
2015. dec. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Semmid se tört el gyerek. pénisz, nem pénisz,, de "no bone".
2015. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj, vieléssel nincs gondd. Lehet hogy hevesen vagy erősen csináltam? Ha nem megyek el wc re igazábol észre sem vettem volna
2015. dec. 23. 23:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Vizeléssel*
2015. dec. 23. 23:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Te meg nézz utána a barlangos testnek:


"A hímvessző sérülései A hímvessző jellemző sérülése a penisfractura, mely a merev állapotban lévő pénisz hirtelen elhajlása következtében a barlangos testek szakadásával jár. Heves szexuális aktus, vagy önkielégítés során alakulhat ki. Duzzanat, fájdalom, lilás-kékes elszíneződés ijeszti meg a beteget. A vérömleny műtéti eltávolítása és a barlangos test helyreállítása megszüntetheti a problémát."


Részletek: [link]

2015. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sőt labkadtan előre tolom a makk elé a bőrt, nagyon olyan mintha csak az lenne bedagadva, de ha mereven és lankadtan a makk mögé húzom nehezen megy vissza.
2015. dec. 23. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!