Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen időközönként volna...

Milyen időközönként volna ajánlott borotválkoznom, hogy ne erősödjön túlzottan meg az arcszőrzetem?

Figyelt kérdés

16 éves fiú(!) vagyok és a pajeszom, bajszom nagyon meg tud nőni, zavaróan, és egyenlőre elég csúnyán is áll ez a vékony valami.

Borotválkozni szoktam, de az a kérdés merült fel bennem milyen idő közönként lenne jó ha borotválkoznék? Nem szeretném hogy túlzottan meg erősödjön az arcszőröm ezen része például 40 éves koromra.



2015. dec. 28. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


A megerősödésnek hormonális oka van, tévhit, hogy a borotválás okozza. Szóval vágd, ahogy jól esik, nem ezen fog múlni. Mikor visszanő, eleinte erősebbnek fog látszani, mert a levágott szőrszálak másképpen néznek ki, de hosszú távú hatása ennek nincs.

2015. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Azt te nem tudod befolyásolni milyen erős legyen 40 éves korodra .Akkor borotváld le ,ha zavaróan hat,illetve normálisan is akarsz kinézni .

Itt se azt nézd ,hogy 0 ra pontoznak e .

2015. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olvastam ilyet, de nem voltam benne biztos hogy ez igaz lehet. Azt odáig értem hogy a frissen levágott arcszőrzet erősebbnek néz ki hisz a borotva ferdén vágja el így még érdes is.

De hosszútávon nem erősíti akkor?

2015. dec. 28. 21:08
 4/7 A kérdező kommentje:
csak mert személyesen mindenkitől ezt hallottam, hallom.
2015. dec. 28. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem erősíti. Ha zavar a szőr, vagy előnytelenül áll nyugodtan borotválkozz!
2015. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Előnytelenül áll, így aztán zavar is! Idővel lehet jobban fog állni, el tudom képzelni.

Köszönöm a válaszokat és a segítséget! Borotvára fel!:)

2015. dec. 28. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
:-)
2015. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!