Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here torzió, here csavarodás....

Here torzió, here csavarodás. Honnan tudhatom, hogy nekem van?

Figyelt kérdés
Azt olvastam wikipédián, hogy egyes férfiaknak születésüktől fogva nincs megfelelően hozzáerősítve a herezacskóhoz a here, így szabadon elfordulhat, aminek következtében az erek elzáródnak és elhal a here. Honnan állapíthatom meg házilag, hogy nekem nincs ilyenem? Elég lehet annyi, hogy elforgatom a herémet és az magától visszaforog-e?

2015. dec. 29. 03:31
 1/8 Duenna ***** válasza:
Ha nincsenek elhalva a heréid, akkor nincs a heréidnek semmi baja. Ha a here elhalt, akkor ondó sem távozhat egy elhalt heréből.
2015. dec. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a here elfordul, megcsavarodik az iszonyatos fájdalommal jár. Ne kísérletezz a forgatással.
2015. dec. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es az ondó nagy rész nem onnan jön.
2015. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megcsavarodik a heréd azt tudni fogod nyugi, egyik haveromnak volt ilyen, könnyezett rendesen.
2015. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

A herék még összekeveredni,helyüket felcserélni sem tudják

Külön tokban vannak elkülönitve,és még belsőleg is védve vannak kisebb ütések ellen .Nem a herék csavarodnak,hanem az ondó vezeték.

Mivel az ondóvezetéken vannak az erek is,melyen oda-vissza történik a véráramlat,ez tud elzáródni .A vér ellátás hiánya azonnal nagy fájdalommal jár ,és 6 órán belül ezt orvosolni is kel .Ha ez nem történik meg,elhal a here,és még el is kell távolítani .A fájdalom mellett még a magas láz is tünete .Természetesen a tokjában tudja változtatni helyzetét .A zacsi bőrből meg rengeteg izomból van .Ezek tartják a megfelelő helyen a heréket .

2015. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne forgasd. Ha netán lesz ilyened, annyira fáj hogy beszarsz. Akkor mentő, taxi, és go az első sürgősségi.
2015. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Az 5 ös válasza teljesen tökéletes,ha orvosi írást linkeltem volna be,akkor is 0 % lett volna .

A bosszú állás nagy úr !

2015. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy értettem az egyik herém csavarodik, nem a kettő egymásba. Szóval akkor az nem történhet meg, hogy megcsavarodik és fájdalom nélkül elhal, Értem, köszi!
2016. jan. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!