Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit gondoltok van okom az...

Mit gondoltok van okom az aggodalomra, vagy csak hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap délután elutaztam, későn értem haza éjjel, beájultam az ágyba. Ébredés után kissé kellemetlen érzés volt a péniszemnél, a reggeli vizeléskor pedig "túrós" volt. Nem csíp a vizelés, nem viszket semmim, nem fáj, nem nyom stb..nincs pötty, nincs folt, nincs semmi...de kissé "kellemetlen" érzés van a húgycsövem "szájánál"..A netes diagnózis már az összes létező nemibetegséget vizionalizálta...de szerintem csak az elmulasztott fürdés "kicsípte"...mi a véleményetek?

2015. dec. 30. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem múlik el pár napon belül, menj orvoshoz.
2015. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget kihagytad; volt olyan jellegű szexuális kapcsolatod az elmúlt időben, ami miatt nemibetegseg gyanúja felmerülhet?

Ha nem, akkor sem lenne szabad egy kihagyott fürdés miatt fájnia. Lehet, hogy holyaghurutod van. Ha nem múlik, orvos

2015. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem volt. Viszont nem FÁJ!..ne értelmezzed félre..csak kellemetlen..nem tudom leírni...olyan mint mikor meg kell igazítanod mert nem jól van, de mégis jól van..szóval érted :) :) :)
2015. dec. 30. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Valószínű az elmaradt fürdés az oka. A fityma alatt meg meggyűlt a termelődött szmegma. És már esetleg bomlásnak is indult. Szaga volt?
2015. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt. Túl aggódom, mivel nem fordult még elő velem ilyesmi és egy kicsit tartok a betegségektől. Köszönöm válaszod!
2015. dec. 30. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem mosod, akkor bizony túrós lesz, és csíphet is egy idő után. Lehet hogy pont egybe esett egy spontán magömléssel, ami rontott a helyzeten, ezért a kellemetlen érzés...
2015. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bekentem shea-vajjal...testápolónál kíméletesebbnek gondoltam. Elmúlt a "panasz". Köszönöm a válaszaitokat! Ment a zöld mindenkinek.
2015. dec. 30. 21:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!