Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok és van...

13 éves fiú vagyok és van valami gumó mind a kettô mellemben, és néha még kis pöttyök is megjelennek a bimbóm körül. Ez normális vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés
NORMÁLIS KOMMENTEKET VÁROK!!!

2016. jan. 8. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen normáls.Most léptél a kamaszkorba ,ez minden fiúnál igy történik a hormonok hatására .

Ezzel nem kell orvoshoz fordulni.

Ez akkor is így van,ha rossz akaróim 0 ra pontozzák a válaszomat hamarosan .

2016. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Nokrmális,kamaszkorban megviccelik a testet abhormok néha és több női hormont termelnek ekkor a fiúk cicije is megduzzad,érezhetők a mirigyek,olyan mintha nőni akarna a melle mint a lányoknak.


Van akinek pár hónap alatt elműlik,másnak csak 17-18 éves korára.

2016. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

13 évesen normális, de ügyelj arra, hogyha nagyon megnövekedne, vagy nem éreznéd normálisnak a késöbbiekben,azonnal menj orvoshoz.

Nekem is volt ilyen gondom, 17-18 évesen elhajtott az orvos, hogy majd elmúlik. Nem múlt. Műteni kell

2016. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!