Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyit eszik egy anorexiás...

Mennyit eszik egy anorexiás férfi?

Figyelt kérdés

Ugyanannyit mint egy anorexiás nő?

és hogy viselkedik?

kb milyen gyakori ez a betegség férfiaknál és haltak már pasik is bele? csak a melegeket és/vagy a modelleket érinti?

féltem a barátom...:(


2007. nov. 10. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Mindenkit érint, az anorexiások nagyjából nem esznek, azt is minimális kalóriásat. Nem a melegeket, nem a modelleket, nem a nőket kell félteni, hanem azt aki nem eszik. Persze lehet hogy nem anorexia, hanem valami fizikális, vagy ha lelki akkor is lehet pl. depresszió. Figyelj rá oda, finoman próbálj vele beszélni. Nekem egy barátom rendszeren eljátssza hogy nincs kedve enni. Olyankor kijelentem hogy én sem eszek, az nála beválik, de ha lelki probléma okozza, vagy rosszul van a kajától, bizony nem fog menni. Ha más nem rá kell beszélni egy kivizsgálásra... Sajnos ez van, bár ne legyél túl aggódó.
2007. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
en is erre gyanakodtam es kiderult h egy csunya betegseg tamadta meg az emesztoszerveit es azert nem is akart enni mert utanna rosszul volt,annyira h a beleinek egy reszet kikellett venni mert perforalodott meg jo h a hasurege megmaradt,vidd orvoshoz.
2007. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!