Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fordyce pöttyök ellen létezik...

Fordyce pöttyök ellen létezik valami krém, esetleg gyógyszer?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, élek nemi életet, eddig nem nagyon vették észre, de nagyon zavar. A lézeres kezeléstől meg f*sok.

Arcom nagyon pattanásos volt, kaptam rá gyógyszert ami leállítja a faggyú mirigyek túlzott működését. Ezért gondolom, hogy valami gyógyszer akár lehet erre is.



2016. jan. 20. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs.Urológushoz menj el ha nagyon zavar,vele beszéld meg mit tud javasolni.

Már mehetsz urológushoz egyedül, tb kártyát, személyi igazolványt, lakcím kártyàt kell vinni,beutaló nem kell,csak rendelési időre elmenni vagy telefonon időpontot kérni

2016. jan. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. jan. 21. 21:32
 3/4 anonim válasza:
Urológus? Én annak idején bőrgyógyászatra mentem vele.
2016. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindkettőhöz mehet,urológussal jobban jár,mert diszkrétebb a vizsgálat,elkülönített vizsgáló van,csak orvos látja,aki maga is férfi míg bőrgyógyászaton az összes egészsêgügyis aki bent van mind látja vizsgálat alatt ami eleve kellemetlen,hisz senki sem szívesen mutogatja.
2016. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!