Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apám azt mondta neki nem...

Apám azt mondta neki nem kicsi a pénisze, és nekem se az, mert örököltem tőle? ( Magasságát meg nem )?

Figyelt kérdés

Valószínű apám életébe nem mérte le mekkora van neki, netezni meg nem szokott, szóval itt se tudta meg mi az átlag.


Mi a véleményetek ? Tényleg örökölhettem tőle a péniszméretét ? és emellett a magasságát ?


2016. jan. 20. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A magasságod és a méreted is lehet az édesapádéhoz hasonló, de a génjeidet nem csak tőle öröklöd, hanem édesanyádtól is, így akár az ő családjára is üthetsz (és még korábbi felmenőkre is hasonlíthatsz).
2016. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

A magasságot könnyebb örökölni,mert a legtöbb fiú fiatal felnőtt korára vagy olyan magas lesz vagy magasabn mint az apja.(ritkán persze előfordul hogy alacsonyabb legyen,mert más ősökre,nagypapára,nagybácsira hasonlít inkább,annak génjeit örökli)


Viszont a pénisszel más a helyzet.Mert van hogy az apának vérpénisze van,tehát ernyedten pici 4-6 cm,mereven meg átlagos 15 cm,míg a gyereknek húspénisze lesz ernyedten is nagy 10-11 cm,mereven meg átlagos.


De olyan is van hogy az apának van húspénisze,és a gyereknek lesz vérpénisze.


Nőknéo is van hogy az anya nagy mellű,a lánya meg kis mellő.Tehát az intim részek nem dominálnak annyira.

2016. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én magasabb vagyok apámnál, a farkam mégis kisebb.

Kiskoromban láttam az övét utoljára de emlékszem, hogy ő jól el van eresztve, húspéniszű,én meg átlag alatti, vérpéniszű vagyok.


21/F

2016. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as


az a lényeg, hogy állva mekkora. Lehet a húspénisz nem nő annyit a vérpénisz meg igen.


Mekkora neked ? és milyen magas vagy ?

2016. jan. 22. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért bizony számít az is milyen ha petyhüdt hisz senki sem egyből mereven fogja látni,még a csaj sem,az meg kellemetlen tud lenni amikor vannak helyzetek és más is meglátja és egy picike van ott,főleg hogy sokan még a hús és vérpénisszel sincsnek tisztába,aztán megy a cukolás,hiába nő meg sexnél.
2016. jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

14 cm mereven, 195 cm magas vagyok...

2016. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó magas vagy,ez átlag méret,de a magasságodhoz képest ha arányaiban nézzük nem valami nagy.Itt arra gondolok hogy átlag méret tehát sok 170-180 cm magasnak is ekkora,mivel ők fél vagy 1 fejjel alacsonyabbak nálad náluk ez a méret másként hat,nagyobbnak látszik.
2016. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezzel tisztában vagyok :D

Ezért is írtam, hogy nekem kicsi, míg apámnak nagyobb. :)

2016. jan. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked sem kicsi,nem ezt írtam,ez átlagos méret.Ne hogy emiatt komplexusod legyen.
2016. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!