Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet nagy a hasam? A...

Haggaimester kérdése:

Mitől lehet nagy a hasam? A végtagjaim normálisak, de a hasamon sok zsir van. Mitől lehet ez? Mit tehetek ellene. Nem vagyok egy zabálos tipus.

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki máshol halmozza fel a zsírt, neked a hasad az elsődleges, ahova rakódik. Sporttal alakíthatsz rajta.
2016. jan. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, no de honnan jön össze a plusz zsir ha nem vagyok egy nagy zabálos fajta?
2016. jan. 22. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül plusz, lehet, hogy normál mennyiség, csak nagyon egy helyen. Amúgy meg mennyiségileg nem kell sokat enned, ha az ételeid minősége gyengébb, zsírosodhatsz akkor is.
2016. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Oké, no de honnan jön össze a plusz zsir ha nem vagyok egy nagy zabálos fajta?"


Rengetek kövér ezt mondja,megesznek egy fél disznót úgy gondolják kevés aztán dumálnak hogy nem értik miért híznak

A semmiből nem terem rád zsír fiam :)

2016. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!