Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nincs itthon síkosító...

Kurbi kérdése:

Ha nincs itthon síkosító tudom vm-vel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Azmegmi?
2016. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vazelin
2016. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell síkosító?
2016. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Babaolaj.
2016. jan. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Se vazelin, se babaolaj. Ez tévhit!.Teljesen más a ph-juk, mint a nemi területnek. Ezen kívül mindkettő eltömíti a pórusokat, rövid - és /vagy hosszútávon gondokat, betegséget okozhat.

A nyál sem jó, mert az csak rövidtávon segít, aztán szárítja az adott területet.

A legjobb, az a vízbázisú , lehetőleg natúr síkosító. Benzinkúton láttam már. Azok most is nyitva vannak. Ezen kívül ügyeletes patikák is vannak, ahol vehetsz ilyet. Élelmiszereket ne használj, tejszínhabot se, mert szintén a pórustömítő hatása mellett elég gyorsan meg tudja változtatni a ph-t, aztán indulhatnak is a betegségek. Patika és vízbázisú!

2016. jan. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A vazelint amúgy sem a hüvelyben szokták használni, nem is szabad, hanem a végbélnél. Ha pl. aranyér van jelen vagy szükséges vizsgálat, akkor ott egy kevés! használatával jobban csúszik az eszköz vagy kevésbé fájdalmas a székelés. De már a nehezebb székeléskor vagy/és aranyeres panaszoknál is inkább aranyérre való kencét ajánlunk a könnyebb székeléshez, mint a tömény, pláne sok vazelint.
2016. jan. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem óvszer használatnál kell,bizony én is baba olajat olvastam orvosilag ajánlottat .Ez egy hatóságilag ellenőrzött termék,semmi olyat nem tartalmaz ami az egészségre ártalmas lenne .Ha olyan tulajdonsága lenne ,mint amit itt olvastam ,pici gyerekeknél egyszerűen tilos lenne a használata ./óvszer használatnál nem alkalmas ,mert oldja az óvszer anyagát.Ez vonatkozik a vazelinre is /
2016. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajna, még mindig sokan rosszul tudják a babaolajos történetet, még a kollégák az eü-ben is.

A nemi terület ph-ja 3,5-4 körüli. A babaolajé: 5,5 körüli.

Hatóságilag ellenőrzözz. Ez okés. Babáknál használják. Ez is oké. De! nem a a pici hüvelyébe kenik és nem a végbelébe, hanem egyéb testfelületére!

Óvszer mellett ez nem is jó, ez viszont igaz.

2016. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mire kell a kérdezőnek a sikosító. Szexhez vagy csak önkielégítéshez, mert utóbbira teljesen jó a babaolaj.
2016. jan. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Önkielégítéshez sem. Bemehet a hüvelybe vagy a húgycsőbe és okozhat gondokat.

Műpuncinál sem ajánlatos emiatt, mert a húgycsőből aztán belsőbb területekre is mehet és a húgycső bejáratánál is már okozhat gondot az arra érzékenyebbeknél.

2016. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!