Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon enyhén sajog a bal...

Nagyon enyhén sajog a bal herém, mutől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Körülbelül 1-2 napja nagyon enyhén sajog a bal herém. Fájdalomnak még csak nem is csúfolható, rendkívül tompa érzés. Nem volt még ilyenem. Én a szervezetem fejlődéséből kifolyólagos okra tippelek, de lehet, hogy hülyeséget beszélek.


Válaszokat köszi!


14/F



2016. jan. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akár az is okozhatja ,a hirtelen növekedés .
2016. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószíneg bagatel dolog de ha nem múlik el akkor érdemes megnézetni.
2016. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kb. 1 hete iszonyatosan fáj a derekam egy része, és néha emiatt érzem úgy, hogy kellemetlen a herémnél. Bár lehet nincs köze a kettőnek egymáshoz.



Vagy esetleg az, hogy kb. 1-másfél hónapja nem maszturbáltam?

2016. jan. 26. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon gyorsan maszturbálj! Meglátod elmúlik a sajgás.
2016. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:

Szoktál ön kielégíteni?


Előfordult már olyan, hogy izgalmi állapotba kerültél, de nem tudtál ön kielégíteni? Mert ettől is lehet.

Én is azt tanácsolnám, hogy előbb próbálj meg maszturbálni, azután többnyire helyre szokott jönni. Pár napig szerintem, ha utána sem javul, el kéne menni egy vizsgálatra.

2016. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!