Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borotválkozás közben, egy...

Borotválkozás közben, egy hülye gondolat következtetében lehuztam a mellbimbom körüli szőrt, és utana csipettt eléggé még csíp mindig illetve 1 kis seb is van rajta?!

Figyelt kérdés
nagyon minimális, meg vékonyodott ott a szine is gondolom a borotva éle miatt. Lehet ettől valami bajom? Most fertőtlenítettem bár délbe történt.
2010. márc. 28. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Biztosan nem lesz tőle bajod, csak nagyon száraz volt a bőröd meg amúgy is érzékeny terület.

Kenj rá valami krémet. Neogranormont vagy körömvirág krémet javaslom ha van otthon.

2010. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
gratulálok... ha már annyira szőrteleníteni akarsz, akkor legalább használhattál volna csipeszt, és ha a mellbimbó környéki részt felsértetted, akkor abból akár még komolyabb gond is lehet...
2010. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én konkrétan a melbimbomról beszélek.
2010. márc. 28. 20:36
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
olyan szépen meg fog erősödni a szőr ott. fúúj. bajszos.
2010. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok, és nagy hülyeség volt amit tettél, de csináld többször, ha visszanő a szőr (már pedig visszafog és még erősebben) akkor legalább használj csipeszt
2010. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi.:) hát nah mindenki csinál hülyeséget az életben nem?::D
2010. márc. 30. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Fogjátok már fel, a leborotválástól a szőr NEM erősödik meg!

Uff, szóltam.

2010. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!