Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol lehet herevizsgálatot kérnem?

Hol lehet herevizsgálatot kérnem?

Figyelt kérdés
Szeretném kideríteni hogy minden rendbe van-e, és nincs hererákom vagy van.

2016. jan. 31. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
A legközelebbi rendelőintézet urológiai rendelőjében. Beutaló nem szükséged, de egyes intézményekben lehet, hogy időpontot kell kérned. Van valami daganatra utaló tüneted?
2016. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az egyik feltűnően nagyobb a másiknál és nehezebb meg furcsa a felülete, de már annyira paranoiás vagyok, hogy ezt lehet csak belelátom, plusz olvastam, hogy ez nem feltétlenül lehet rák jele. Fájdalom az nincs.
2016. jan. 31. 19:33
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A csak úgy "kiváncsiságból " végzett vizsgálatot teljes egészszében ki kell fizetned .A betegségre,és szürő vizsgálatokra terjed terjed ki csak a TB .

Amit te irtál ,az a kiváncsiság fogalmába tartozik .

2016. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem köszi :D kb milyen összegről beszélünk?
2016. jan. 31. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy kell fizetni a szakorvosi rendelőben! Elmész, elmondod, megnéznek, talán ultrahanggal is és ez nem kerül semmibe. (Egy egészségügyis)
2016. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van annyi esze a kérdezőnek, hogy ne azt mondja, hogy kíváncsiságból jött. Az urológiára nem jár az ember kíváncsiságból. Ha valaki már rászánja magát erre a lépésre, akkor kár lebeszélni róla, hiszen könnyen lehet, hogy tényleg beteg. Kérdező, ha téged ez megnyugtat, menj el bátran. Mond azt, amit ide leírtál, én biztos vagyok benne, hogy egy orvos sem fogja visszautasítani vagy kifizettetni a vizsgálatot. A nagyon eltérő hereméret (alapesetben senkinek sem egyforma a kettő) és a herék önvizsgálatánál tapasztalt "rendellenességek" bőven indokot adnak egy kontrollra. Remélhetőleg nincs semmi bajod.
2016. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak magánrendelésen kell fizetni. Menj el, ne halogasd. Ha baj van azonnal lehet kezelni, ha nincs baj megnyugszol.
2016. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek holnap megyek is ! :D
2016. jan. 31. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Laborvizsgálatot is kérhetsz, de azt csak beutalóval, tehát házi orvos kell hozzá. Ha háziorvos ad laborvizsgálatra beutalót akkor nem fogsz kapni számlát. Beutaló nélkül bizonyos helyekre nem mehetsz max magán úton amit fizetned kell.


Ingyenes ellátást kapsz, ha elmész az urológiára ha van bajod ha nincs!!!! Sokan csak rutin vizsgálatra mennek, Ellenőrzésre!! És nem kell fizetnük. Ez természetes. Ha egy lány elmegy nőgyógyászhoz ellenőrzés céljából neki is küldik a számlát? Egy kicsit gondolkozz mielőtt válaszolsz!

2016. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
A tüdőszűrés teljesen más dolog. Hogy a munkádhoz kell-e vagy egészségügyi okokból végezteted el. De ezeket a dolgokat ne keverd össze.
2016. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!