Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SÜRGŐS! Fityma fájdalom?...

SÜRGŐS! Fityma fájdalom? Gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
Üdv! A napokban lettem figyelmes hogy a fitymám tetején ahol a makk kezdődik, ott piros a bőr, olyan mintha kicsit lehámlott volna és először hátrahuzásnál eléggé fájt, mostmár kevésbé. Nem volt szexuális aktusom tehát kétlem hogy komoly nemi betegséget kaptam volna. A neten egyszerű gombás gyulladást találtam ami krémmel kezelhető, nagyon kis felület talán egy negyed kisujjkörömnyi rész. Valaki tudna vény nélkül kapható kenőcsöt ajánlani rá? Esetleg sima folyékony betadine oldattal kezeljem le?

2016. jan. 31. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
34%
Többnyire elegendő a vizes lemosás, naponta akár többször és a hüvelykujjal le kell dörzsölni az érintett rész felszínéről az esetlegesen ott megtelepedett kórokozókat, amik általában nem odavaló baktériumok. Kisfiúknál a játszótéri homokban játszás során szokott ilyen gyakran előfordulni. A begyulladt területen duzzadás (ödéma) lép fel, ami feszíti a szöveteket.
2016. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!