Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egykis tipp re lenne szuksegem...

Egykis tipp re lenne szuksegem mert fura dolog van a peniszemmel, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Elkaphattam valami fele betegseget vagy nem tudon, mert az egesz ugy kezdodott h a peniszem vegenel eros csipo fajdalmat ereztem vizeleskor, es kisido mulva valami valadek kezdett el jonni belolle, ez a valadek nagyon spermara hasonlit de kicsivel sotetebb, doktornal is voltam, elmentem urologiai vizsgalatra h nem e nemi betegseg, de nem az, kaptam gomba irto gyogyszert meg van egy szem belolle, ez 2 hete tart, kezd enyhulni az egesz, az elejen borzalmas volt a vizeles, de mar azis enyhult es az a sperma szeru valadek sem jon annyira inkabb ha mozgasban vagyok pl munkahelyen, ami meg aggaszto h merevedeskor a hugycsovem nagyon faj foleg mikor teljes a merevedes, es ha kicsit megmozditom nagyon faj, nem tudom mi lehet, olvastam utanna de konkret dolgot nem leltem, egyelore a doktor sem tudja, nem tud valaki esetleg valami tippet vagy nem e volt hasonlo helyzetben ? Teljesen tanacstalan vagyok, a tunetek jelenlete elott 2 kulombozo lannyal is voltam de egyikuknek sincs semmi bajuk mert kivizsgaltattak magukat, szoval nem tudom mi lehet ( vizeleskor mar csak kis viszketo erzest erzek az egesz hugycsovemben a herek alatt is) elore is koszonom a hasznos otleteket es tanacsokat

2016. jan. 31. 22:39
 1/3 ElekTamás88 válasza:

Hasonló problémám volt, amikor vese gyulladásom volt. Erős antibiotikumot írt az orvos, 2 hétig folyamatosan fájt a vizelés. Majd szinte egyik pillanatról a másikra elmúlt.

Ha tudsz menj el háziorvoshoz, hátha elküld vérvételre. Ott kiderül gyulladás van-e a szervezetedben.

2016. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaptam antibiotikumot es csak vizelet vizsgalatot rendelt el, aztmondtaba doktorno hogy ezzel jar, am most meg gombaolot szedeknes 1 szem van meg (heti 1 szemetbkell szedni, 3 at kaptam) es ha akkor sem lesz vege akk melyebb kivizsgalas lesz, de azert nyugtalanito a dolog nagyon :/ sehol mashol nem faj csak a hugycsovem ha erekciom van, foleg mikor teljes az rekcio, vizeleskor pedig inkabb kis viszketo erzes vegig a hugycsovemben, ritka h csip mostmar, gondolom kezd helyrejonni vagy nem tudom, de zavar ez h ilyen ondo szeru valadek meg mindig jon, igaz kisebb mertekben mint az elejen
2016. febr. 1. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a péniszed önálló életre kelt. azt javaslom hogy vágasd le és tartsd meg háziállatnak csak minden nap ki kell verned mert különben boldogtalalan lesz és etesd is meg lekváros grillsütővel.ha pedig nem akarod ezt akkor kb 1 éve van a péniszednek és lerohad akkor viszont etesd meg a macskáddal és olyan egészgéges lesz a macskád mint a péniszed.
2016. ápr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!