Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen vizsgálatok szükségesek...

Milyen vizsgálatok szükségesek férfi gynecomastia műtét előtt? Úgy értem, hogy ezeket már a plasztikai sebésznél kell elvégezni?

Figyelt kérdés

Belekezdenék, de nem akarom hogy sokáig elhúzódjon az egész vizsgálgatás, küldözgetés. Tudom hogy így célszerű magánúton, de így is mennyi időbe telik? Volt-e félelmetek belevágni az egész dologba? Én bennem sok a félelem, de még több a frusztráció.. Az esetem kb pont határeset,tehát még nem feltűnő "annyira" ,de már nagyon zavaró


Előre is köszönöm a választ! 25/F



2016. febr. 1. 06:02
 1/4 anonim válasza:
100%

Vágj bele! Én ha tehetném megcsináltatnám,csak most lettem 18 és nincs rá pénzem. A szüleim meg kiakadnának,hogy miért akarok kés alá feküdni (mert ugye nekik nagyon is szép vagyok..)

Engem körül is kellett metélni,fitymaszűkület miatt,ott sem féltem,hanem mosolyogtam a műtét alatt,hogy végre rendbejövök,és végre a szenvedésnek.


18F

2016. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az orvos részletesen tájékoztat az előzetes vizsgálatokról, egyéntől, kórelőzménytől függ, hogy mire van szükség! Hajrá!
2016. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előzetes vizsgálatok listáját a plasztikai sebész mondja meg. Ezeket a vizsgálatokat el tudod végeztetni TB- re háziorvoson keresztül, így ingyen van!
2016. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül? Ugyanez a helyzetem és a korom is, mint neked.
2016. máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!