Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egészséges ez a here? (videó)

Egészséges ez a here? (videó)

Figyelt kérdés

[link]

Mi lehet az a csomó ott a bal oldalin?


2016. febr. 1. 14:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
Olyan dolog nincs vele, hogy életben maradásért kelljen küzdenie. A daganat nem ilyen, s a here felszínén van általában elől és nem a here mögött lehet látni és nem is ekkora csomóban. És már volt orvosnál, szóval nem értem a te aggódalmad iránta. De semmilyen herebetegségtől nem fogsz meg halni. Még a daganatban sem. Nem a hererákban fogsz meghalni, hanem az áttét miatt. De ha hererákod lenne akkor is gyógyítható betegség, ha nem lett áttét természetesen. (De ha van áttét az is gyógyítható már.. Minden daganat gyógyítható, csak nem a közemberek számára...). Volt már orvosnál, ha nem tapasztalt semmilyen elváltozást akkor nincs problémája. Ilyen egyszerű a dolog.Másrészről hiába rakja fel ide a videót folyamatosan, nem fogjuk tudni, hogy mi is a baja.. Ahogy már mondtam néha nekem is a vezetékek így össze tudnak csomósodni, hogyha fürdők például és a herémet félre tolom a herezacskó falához, mivel vékony a herezacskóm... És még sincsen semmilyen problémám, de ha csinálnék valamilyen videót azonnal küldenétek az orvoshoz és mondanátok, hogy ez valószínűleg hereviszér, de amit nem tudtok, hogy már túl vagyok az ilyen dolgokon és UH is volt és semmilyen problémám nincs. (Persze nem emiatt mentem). És a fájdalom ami az embert elviszi általába az orvoshoz. Igen a daganat nem fáj, de azt ki tudod tapogatni, hogy van-e vagy nincs.. Ha ez egy ciszta akkor ártalmatlan nem fogsz belehalni. Hereviszérbe sem halsz bele csak abból a heréből nem lesznek életképes spermiumok egy idő után. Ha ez neki hereviszér lenne, akkor folyamatosan látszódna, ha már ilyen nagy és nem csak bizonyos esetekkor, de ilyenkor már fájdalmat is okozna. Részemről ennyi. De ha tényleg aggódsz akkor magán rendelés kérj ultrahangot, ide hiába rakod fel, és hiába mondunk bármit ugysem fogsz megnyugodni.. Bár orvosnál már voltál és ugyanúgy aggódsz.. Lehet nem is urologus kellene, hanem egy pszihiáter.
2016. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!