Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan férfi, aki szívesen...

Van olyan férfi, aki szívesen veszi a prosztatamasszázst, nem szexuális célból, hanem az egészsége megőrzése céljából, és esetleg szívesen viszonozza is?

Figyelt kérdés

2016. febr. 8. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezők címét "Nem vagyok meleg" jeligére kérem a hirdetőbe!
2016. febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2016. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Benedict, Benedict!


Nem az a baj, ha meleg vagy, hanem az, hogy nem a kérdésre válaszoltál.


Éppenséggel nem érdekel, hogy ki meleg és ki nem, pusztán megadtam a korlátokat amiket nem akarok átlépni.

2016. febr. 9. 04:33
 4/6 Lantos Szilvia ***** válasza:
100%
Itt a kérdés bizony elég félreértető... Te nő vagy? Mert ha jól értem Te szeretnél adni prosztatamasszázst... az oké... de csak úgy tudja neked viszonozni ha te is férfi vagy (hacsak nem nő, prosztatával)... tehát joggal teszik fel a kérdést, hogy meleg vagy-e? Nincs ok a sértődésre.
2016. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Szilvia!


Te valószínűleg az Emberiségnek abba a 2%-ba tartozol, akik félreértették a kérdést. Ha azt írom, hogy prosztatamasszázst viszonozni, lehetek-e nő?

2016. márc. 3. 05:51
 6/6 A kérdező kommentje:

"Miért éppen Alaszka"


Válaszolnék, de a Rendszer azt írja ki, hogy már nem vagy elérhető

2016. márc. 3. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!