Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Növelhető biztonságosan a...

Növelhető biztonságosan a pénisz mérete?

Figyelt kérdés

Mielőtt kiírtam ezt a kérdést, utánajártam a témának. Tisztában vagyok az alapokkal, kb. hány éves korig nő a pénisz, mi az átlag méret. Néhány kérdést elolvastam itt is a témával kapcsolatban, de nem kaptam kielégítő választ. Tablettás és műtéti vagy hasonló eljárásoktól eltekintek. Érdekelne, hogy egészséges életmóddal, rendszeres sporttal, esetleg valami krémmel ilyesmikkel lehet-e bármilyen hatást elérni? 21 éves vagyok, erektált állapotban 14-15 cm a péniszem.


Kérem szépen, hogy értelmes válaszokat osszatok meg, őszintén érdekelne, hogy tehetek-e bármit.



2016. febr. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem,ez már ekkora marad,barátkozz a gondolattal.
2016. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit. Ekkora és kész. Örülj neki; van akinek még kisebb.
2016. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag van speciális torna(nyújtás),ami állítólag a hosszát növelheti.De vastagodni nem fog az biztos.

Illetve van készülék is:ProExtender pénisz nyújtó.

Olvass utána,hogy neked megér e ennyit.

2016. febr. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sport, a teljesítmény az önbizalmadat erősíti, az többet ér mintha a farkadat nyújtogatnád.
2016. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Annál is inkább mert teljesen átlagos a méreted.

Nem értem hol itt a gond?

3-as

2016. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
az alkalmanként beszedettt dragon póver gyógyszertől hosszabb is lesz meg vastagabb is. netes oldalakon kapni. pld 30 db 9000 ft körül van. ha kisebb kiszerelésben veszed, akkor drágábbra jön ki.
2016. febr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó biztos nő.
2016. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!