Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudnátok ajánlani nekem...

Mit tudnátok ajánlani nekem férfias (genetikai) kopaszodás ellen? Pl. a Varga cseppek jó választás lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdett el erősebben hullani a hajam, és szeretnék valami olyan szert használni rá, ami tényleg használ.

2016. febr. 24. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
ugyan én nem kopaszodok, meg semmi ilyesmi problémám nincs, csak növeszteni szeretném a hajam Nekem beváltak a koffein tartalmú samponok(nem kell a legdrágábbra gondolni én a balea(DM saját márka) samponjait használom és teljes mértékben meg vagyok velük elégedve. ezenkívül még a hajvitaminok is segítettek. rengeteg babahajam van tőlük. ezekből sem kell a legdrágább, DM, rossmann saját márka és a kovaföld kapszula.
2016. febr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit kesletetheted, de nem menekulhatsz elole... A legjobb a beletorodes.
2016. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második hozzászólónak igaza van
2016. febr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tele kopaszokkal a sztárvilág, meg a híres emberek köre is. Ha lenne valami tuti módszer, nekik pénzük és lehetőségük is lenne rá. Szóval nincs tuti módszer szerintem. Plusz mivel hormonális, így egy külső szer (sampon, hajszesz) hogyan hatna?! Esetleg a hajbeültetés lehet megoldás.
2016. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!