Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Circumscisio (Fitymaszűkület)...

Circumscisio (Fitymaszűkület) felnőttkori műtétes beavatkozás. Segítség kérés tájékozódás. Olyan orvost keresek aki gyakorlott a beavatkozást illetően?

Figyelt kérdés
Üdv minden sorstársnak. Elképzelhető hogy több fórumon már volt erről szó, de elég nagy dilemma előtt állok. Közvetlenül egy cicumcisio műtét előtt állok és nem vagyok meggyőződve arról hogy a megfelelő doktort választottam. tavaly november óta húzódik a kiírt műtétés a saját bevallása szerint is, nincs nagy rutinja az ilyen fajta kis műtétes beavatkozásokban. Mivel a férfiember legnemesebb részéről lenne szó szeretném ha tökéletesen vagy legalábbis esztétikusan menne végbe a beavatkozás. Szeretnék megkérni minden olyan hozzászólót Ne rosszindulató megjegyzéseket és hozzászólásokat írjanak hanem egy jótanácsokat és/bagy saját tapasztalatokat osszon meg itt velem. körbenéztem a magánszektorban és a beavatkozás 120-200.000 Ft körül mozog. ez számomra nagyon riasztó. anyagi okokból kifolyólag sajnos nekem a államilag támogatott beavatkozásban kell gondolkodnom. biztos vagyok benne hogy a állami szektorban dolgozó orvosok között is van olyan aki nagy gyakorlattal rendelkezik és az ilyesfajta beavatkozások nagytöbbsége esztétikailag és funkcionálisan is tökéletesre vagy közel tökéletesre sikerülhet. szeretnék megkérdezni olyan embereket akik már átestek ilyenen, hogy privát üzenetként küldjék meg esetlegesen a beavatkozást végző kórház esetleg a doktor nevét és a tapasztalatokat. komolyan szeretném kérni azoknak akik csak élcelődniének- vagy viccelődniének a témával kapcsolatban, hogy inkább csak olvassák és ne avatkozzanak bele azoknak a beírandó szövegébe akik esetleg komolyan segítenének a problémám leküzdésében. köszönöm minden mostani és a közeljövőbeni hozzászólónak a segítséget várom mihamarabbi reakcióitokat.

2016. febr. 29. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a sok elütött betűért de mobilról írtam a szövegemet, és utólag nem tudok belejavítani de még keresem a lehetőségeket. remélhetőleg a mondanivaló mindenkinek átment, aki komolyan segíteni akar. köszönöm.
2016. febr. 29. 21:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve műtött a Péterfy kórházban Dr. Beliczay Barbara. Csak ajánlani tudom, nagyon szép munkát végzett, nagyon kedves, lelkiismeretes, fiatal doktornő.
2016. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Dr. Fekete Ferenc. Bár főként magánban, de talán ha jól tudom, államiban is praktizál (talán a SOTE-n?). Igen tapasztalt a témában. Nekem is ő csinálta, eredmény jó lett, és abszolút fájdalommentesen történt.
2016. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Elsőként oda mehetsz,amelyik körzetbe tartozol .Itt is lehet nagyon jó sebész urológus aki ezt Tb alapon is elvégzi .Ha itt adnál valamelyiknek pénzt,ettől még a sem a tudása gyakorlata nem lesz nagyobb .A magánba rendelők zöme

is valamelyik kórházban dolgozik .Kifizeted a műtétet,aztán ott a munkahelyén végzi el .Hogy az mennyire lesz számodra sikeres,arra semmilyen biztositék nincs .A magánban elvégzettek után ,még ha valami gond is lenne,reklamálni sem lehet.Mert mi is lenne a válasz.Nem vol kötelező ide jönni .Egy állami intézményben sem kapsz rosszabb ellátást,mint priben .Igaz,nem gagyognak körbe páran .

2016. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Jól tetted hogy nem sietted el a műtétet és megbízható orvost keresel.


Azt tudod remélem hogy ha nem nagyon súlyos a fitymaszűkületed, tehát ha merev a péniszed akkor legalább a feléig hátra tudod húzni a fitymád akkor nem kell körülmetélni,hanem több műtét közül választhatsz.Tehát alaposan néz utána a lehetőségeknek és ha van mód hogy a metélést elkerüld élj vele.


A fent ajánlott orvosok közül felkereshetnéd valamelyiket hogy akár meg is vizsgáljon.


Sok szerencsét!

2016. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez rutinműtétnek számít. Hamar meg van, max 1 óra. Utána a gyógyulás, ami 2 hét, ez alatt kiesnek a varratok. Szex kb. 4 hét után, anális szex 3 hónap után. Teljes gyógyulás több, mint 1 év. Attól, hogy maszekba mész az még nem garancia arra, hogy lényegesen jobb lesz, mint a TB alapon elvégzett műtét. Szerintem, ha bemész egy kórházba (körzetis kórház) és beszélsz az orvossal, már a beszélgetésből kiderülhet, hogy milyen az orvos. Legalább abból, hogy mennyire hallgat végig és mit tanácsol, abból sok lejön. És ha problémás a szex, a tisztálkodás, akkor csináltasd meg mindenképpen. Higiéniai szempontból mindenképpen előnyösebb, mint a fitymás változat és én azt monddom, hogy a szex is másabb és jobb vele. Nekem most lesz 5 éve, hogy megcsinálták. Olyan erős fitymaszükületem volt, hogy a vizelet alig akart távozni, de a műtét nagyon is megérte.
2016. márc. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Na azt az egyet ne vedd be hogy jobb vagy szebb lenne a metélt!Ezt a mondatott felejtsd el!



De ha nem nagyon súlyos a fitymaszűkületed akkor sok műtéti eljáras közül tudsz választani,tehát ne siesd el a döntést.De urológushoz menj el és hallgasd végig,majd te is mond el mit szeretnél.

2016. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!