Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan borotvagépet, amellyel olyan fazonra, hosszúságúra, tudom vágni a szakállamat, mint amikor hagyományos borotválkozás után 2-3 napos a borosta?

Figyelt kérdés
Szeretnék géppel olyan fazont és hosszúságú szakállat vágni magamnak, mint amilyenre megnő a szakállam, ha hagyományos borotvával vágom le és kb. 2-3 napos a borosta. Tehát a cél, hogy az arcomon olyan erősségű és hosszúságú legyen a borosta, mintha mindig 2-3 napos lenne. Sima hajvágó géppel nem tudok egyforma hosszúságú borostát vágni magamnak, mert ahogyan tolom a gépet, hol hosszabb, hol pedig rövidebb lesz a szőrzetem.
2016. márc. 7. 04:22
 1/1 anonim válasza:
Kb mindegyik elektromos borotva! Van, amelyiken a megmaradó Szakál hosszúságát is be lehet állítani. Nekem ilyen van. Philips
2016. márc. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!