Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért gyűrődik fel a bőr?

Miért gyűrődik fel a bőr?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és bevallom eddig nem huzogattam a makkom, de elég intenziven verem szóval semmilyen gyulladásom és semmim nem volt a "túrókon" kívül. De a bőr a fityma alatt felgyűrődik vagy, hogy is mondjam. Remélem semmi problémám nincs mert a kis havernak semmi gondja nincsen csak túl sok lenne a bőr a makkomon vagy nem szokott hozzá, hogy nem húztam fel? Utólag bánom, hogy nem úgy mosogattam, hogy felhúzogattam volna.

2016. márc. 8. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

Gratulálok a tisztálkodási szokásodhoz. Örülj neki, hogy nem kaptál el valami fertőzést, bár ki tudja, lehet elkaptál. Sok probléma nem okoz a férfiaknál tűnetet. Jegyezd meg, a tisztálkodáskor a bőrt fel kell húzni és alatta kitisztítani. Remélem a túrón a spermákat érted...


Amúgy normális, szerinted mi történik a börrel, ha felhűzzák? Ráncosodik vagyis felgyürődik. Amúgy mit gondolsz, az csak úgy van és a mozgáskor eltűnik?

2016. márc. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 válaszoló... nem kell egyből nekiesni, hanem normálisan is lehet válaszolni, azért kérdezte, mert nem tudja, mi van...

kérdező, van, akinek hosszabb a fitymája és van, akinek rövidebb és amikor feláll, a rövidebb fityma magától hátrahúzódik és sima feszes lesz, a hosszabb viszont nem megy le a makkról és ha hátrahúzod, akkor valóban odagyűrődik, ezzel nincs gond. A tisztálkodásra tényleg figyelj, mindig mosd meg a makkod alatt is. nekem se mondták ezt felvilágosításon, úgy olvastam és kerestem ilyen információkat

2016. márc. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a másodiknak. Hülye szokásaim vagyok és nem vagyok igénytelen. Csak ezzel tényleg nem voltam tisztában :)
2016. márc. 9. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!