Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől kaphat egy férfi heregör...

Mitől kaphat egy férfi heregörcsöt? Vagy ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Barátomnak egyik alkalommal heregörcse volt, próbáltam utána nézni , hogy ez mitől lehet, de nem találtam semmi értelmeset.
2008. szept. 21. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!


A "heregörcs" kicsit pontatlan kifejezés. A leggyakrabban előforduló görcsös fájdalommal járó állapot a here csavarodása, amikor a here az ondózsinór körül (hosszában) megcsavarodik. Azonnali orvosi beavatkozást igényel, mert ha nem, a here elhalhat.

Ami szintén nagyon gyakori fájdalmas dolog, az ún. "blue balls", ami azt jelenti, hogy ha egy férfi felizgul és nem tud kielégülni, akkor erős heretáji fájdalmat okozhat.


További kérdéseiddel nyugodtan keress meg.


Dr. Szalai Krisztián

2008. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

tisztelt Dr. Szalai Krisztián!

ezt már magamon is többször tapasztaltam, hogy amikor nem élveztem el igen erős heretáji alhasi fájdalmam volt.

kérdésem hogy ettől lesz-e valamilyen problémám, valamilyen károsodást okozhat?,

érdekelne hogy ilyenkor mi játszódik le a szervezetben.

Ez ellen mit lehet tenni? nincs mese ki kell elégülni vagy nem szabad felizgulni? :)

2010. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!