Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Furcsán állnak a heréim. Ez...

Furcsán állnak a heréim. Ez normális?

Figyelt kérdés
Régebben mintha nem ilyen lett volna. Szerintem nem is normális ahogy most van. Tudom, hogy nem kell párhuzamosan állniuk, de a péniszhez képest sem párhuzamos hanem. Oldalt fekszenek. Szóval elképzelés szempontjából a pénisszel derékszöget alkot. És a mellékhere alját a combnál lehet tapogatni oldalról (Bal oldali heregolyó). És így a két here egymáson fekszik. Nem találtam ilyen témakörben semmit. Fájdalom nincs, inkább csak zavar, hogy ilyen. (Jobb lenne ha nem lenne. :D)
2016. márc. 22. 03:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Üldögélj egy kicsit a kádban, meleg vízben, kényelmesen, ellazulva, hogy jól lógjanak. Akkor hogy állnak?
2016. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A herék teljesen el vannak különítve egymástól .Annyira ,hogy külön életet élnek .Szabad mozgásuk van .

ha kicsit még tovább keresgélsz,talán találtál volna erre utalást is.Nincs az az orvosi írás,amiben minden tüzetesen le van írva .Ahány írás ,annyi féle képpen,írnak róla .

Minden orvos a saját írását tartja jónak .

2016. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán lógnak. A Bal here túl magasan van szerintem és nem is úgy áll ahogy kéne. Az összes írásnak teljesen ellent mondd ahogy nekem van. :)
2016. márc. 22. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Amit 2es írt az hülyeség
2016. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad a kádast? Nem tudok jobbat, fotózd le ahogy "lógnak" . Ugyanis nem tudom elképzelni ahogy állsz a heréid egymáson fekszenek. Ha nem fotózod le az sem baj, akkor menj el vele urológushoz
2016. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!