Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális, ha a napi két...

Az normális, ha a napi két maszti utáni is nagyon kanos vagyok? 15F

Figyelt kérdés

2x verem ki, de így is folyamatosan mereve...

15F


2016. márc. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetes.
2016. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen
2016. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
normális dolog
2016. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. márc. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Alap .
2016. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban egy egészséges hím szervezetében talán ez a normális. Én is úgy voltam már 14 évesen, hogy fűt-fát a farkamra tudtam volna húzni, amikor egyedül voltam, mindig a lában köze felé indult a kezem. Javaslom, hogy valami selymes ruhadarabbal ingereld a makkod, csinálj úgy, mintha közösülnél, majd nyugodtan élvezz bele, az nagyon nyugtató hatású lehet ebben a korban az idegrendszeredre. Vagy egy komolyabb wc papír mennyiséget itass át sikosítóval és azt dugd meg, bár ez egy picit maszatol, meg tocsogós. Nekem van egy olyan pulóverem, amelynek a bélése ilyen nagyon selymes szőrme, azt szoktam csinálni, hogy terpeszállásban vagyok az ágy szélénél, finoman a farkam köré gyűröm, szinte valami isteni tud lenni, amikor csípőből mozogva beleélvezek egy hatalmasat. Utána pedig csak fekszek az ágyon ellazult testtel az örömtől, hihetetlen feszültségoldó hatása van.
2016. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szívesen segítenék rajta :)

23/l

2016. nov. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!