Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehetne csinálni ebben a...

Mit lehetne csinálni ebben a nehéz helyzetben?

Figyelt kérdés
1 hete gumi nélkül szexeltem és észrevettem piros pontokat a péniszemen aztán ahogy átvizsgáltam magamat belenéztem a húgycsőbe is és ott 2 db feltételezésem szerint HPV szemölcsöt véltem felfedezni, melyek kitudja mióta vannak ott (maximum 1 év, mert azóta élek szexuális életet, sajnos elkövettem azt a hibát ,hogy voltam prostituáltnál és gumiban csináltuk, előtte szopott és nem voltam tisztában azzal hogy orálisan is terjedhetnek vírusok). Elmentem a bőr- és nemibeteg gondozóba, de ott azt mondták hogy 1,5 hónap múlva mehetnék csak vizsgálatra, viszont magánrendelésre hamarabb is (max 2 hét). De fogalmam sincs ott milyen árak vannak? Valaki megtudná mondani, hogy miért és mennyit kell fizetni illetve az alap nem magánrendelés esetében kell-e valamit? Mert úgy tudom ha kivizsgálást kérek akkor kell, de itt szemmel látható a tünet nem csak a gyanu merült fel. Ha várok 1,5 hónapot az alap TB-s rendelésre akkor: 1. Mennyivel rontok az állapotomon? 2. Ha óvszerrel szeretkezem élhetek e szexuális életet? 3. Szóljak e az eddigi partnereimnek? (Mivel nem vagyok orvos nem tudom, hogy pontosan mi lehet, de gyanus hogy HPV de az biztos hogy valamiféle szemölcs)

2016. márc. 29. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ALAP,hogy csak gumival qúrunk! NEM KELL betegség és/vagy puja!


Amúgy meg ne várj! Menj sima bőrdokihoz,oda nem kell beutaló.

2016. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

1. Menj el egy TB. bőrgyógyász rendelésre, és várd ki a sorod. Olyan nem lehet, hogy nem vizsgál, meg. És ha szemmel látható a tünet, vagy elváltozás haladéktalanul meg kell hogy kezdje a kezelést.

2. Nem minden nemi úton terjedő betegségtől véd meg az óvszer. Tehát amíg nem kezelnek ki tartózkodj a szexuális kapcsolattól. És igen szólj a partnereidnek is!

2016. márc. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahol én lakok ott Bőr- és Nemibeteg Gondozó Intézet néven egyben van ez az egész. Tehát ugyanaz ahol voltam azt mondták egy hónap vagy pedig lehet olyat hogy elmegyek a köretihez és ha úgy itéli meg akkor ír egy papírt hogy sürgős. Ez a megoldás esetleg?
2016. márc. 29. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Más intézményekben a 2 ugyan 1 helyen van .A doki is azonos .
2016. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!