Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja voltam fitnessben,...

3 napja voltam fitnessben, bicepszre gyúrni (akkor voltam 3adjára), és most nagyon fáj a bal kezem. Elsőnek csak izomláznak indult, mostmár nem tudom kinyújtani se, annyira feszül, még tartani se nagyon tudom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A jobb kezemnél is megvan ez az érzés, de ott jóval tompább. A ballal szinte egy kólás üveget is alig bírok felemelni. Szerintetek el fog múlni pár nap múlva? Járt már valaki így? Jah és a hajlatnál fáj pont, a bicepsz alatt, meg kicsit a bicepsz is. Valószínűleg nagyon megerőltettem.
2010. ápr. 4. 21:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ma reggel mikor felébredtem akkor lett elviselhetetlen, és egyre rosszabb lett.
2010. ápr. 4. 21:18
 2/9 anonim válasza:
Nem vagyok orvos, de nekem most műtötték a jobb kezem és fel volt hajtva teljesen így nagyon nagy izom láz van benne, úgy, hogy csak 90°-180° ig tudom nyújtani. Nekem is nagyon fáj, szerintem nincs nagy probléma, de a körzeti orvoshoz benézhetsz azért, mert abból sosincs probléma!!!
2010. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még várok vagy 2-3napot, ha addig sem csillapodik biztos hogy elnézek dokihoz. Legalább addig is lógok suliból :))
2010. ápr. 4. 22:27
 4/9 anonim válasza:
Begyulladt az izom :) 3éve edzek, és már volt ilyenem párszor :) el fog múlni, de fejlődni is fogsz tőle ;)
2010. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

le kell vágni!

nah viccet félre téve! ez egy jo kis izomláz :)

2010. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez rosszab mint amit én hallottam! A Bicpezedben megfogant az Ifjabbik Fekete Pákó!
2010. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemár, ez komoly? Fekete Pákó? Na már csak ez kellett nekem. Szerinted hatna a 72 órás tabi még?
2010. ápr. 6. 21:14
 8/9 anonim válasza:

Köszönöm a kérdést, és a válaszokat:))

Most én is ugyan így vagyok, de megnyugodtam, hogy csak egy erős izomláz...

2010. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem is ez van. :D nagyon durván fáj mind2 bicepszem. de ha lesz fejlődés is akkor jóó:D:D:D:P
2010. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!