Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urologushoz...

Ha elmegyek urologushoz prosztata vizsgalatra. Hogyan vegzi a vizsgalatot a doki? Es az aszisztense is ott lessza vizsgalaton? 20 eves vagyok

Figyelt kérdés

Veres a vizeletem azert kell menjek.

Mit csinal ott velem a doki?



2016. ápr. 1. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Gumikesztyűvel megtapintja az ánuszon keresztül. Valamint vizeletet vizsgálnak. Amikor voltam akkor ott volt az aszisztense, de csak azért is olyan nyíltan beszéltem meg a dokival mindent mint ha egyedül beszélnék otthon magamban. Ezért aztán láttam is az asszisztens arcán hogy belátta hogy talán másutt kellene lennie ha éppen nincs a segítségére szükség.
2016. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Az asszisztens nem viccből van ott, kötelező bent lennie és mindent végighallgatnia, hogy ha később a kedves beteg kitalálja, hogy milyen csúnyán nézett rá a doktorbácsi, akkor legyen tanú rá, hogy nem így volt. Másik oldalról pedig a beteg védelme, hogy ha tényleg csúnyán nézett a doktorbácsi, akkor legyen tanú rá, hogy tényleg így volt.
2016. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a második válaszolóval és még annyit tennék hozzá kedves egyes,hogy kétlem,hogy zavarba tudnád hozni az asszisztenst,hiszen ő is EÜ-t végzett és máshogy áll hozzá ahhoz,amit mondasz,mint egy "átlag" ember.Akkor lenne jogos az amit mondasz,ha egy sima titkárnő lenne,végzettség nélkül,akinek tényleg semmi köze a szakmához,csak mivel unatkozott bement az orvoshoz szétnézni.

Egyébként nem kell aggódni kedves kérdező,teljesen fájdalommentes a vizsgálat és azért az orvosok törekednek arra,hogy ne érezd magad kellemetlenül.Valószínűleg egy vizelettesztet is fognak nézni(vagy neked kell bevinni a reggeli vizeletet)

Jobbulást.

2016. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Magán urulógus dokinál mindig kiment az asszisztens. Az 1. válaszban említett esetben csak titkárnői feladatokat látott el és még a vizeletmintához sem ő adott poharat.
2016. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Magán urológusnál is azért megy ki az asszisztens mert még nem jelentették föl az orvost. Egyébként törvény szerint orvos nem vizsgálhat úgy beteget, hogy csak ők ketten vannak a szobában.
2016. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Véres a vizeleted, akkor nem azonnal a prosztatára kell gondolni. Ugyebár a vese szűri a vizeletet és nem biztos, hogy teljesen tudja és így vér kerül a vizeletbe. Nekem volt már ilyen. 1 hét agumentin és rendben voltam. Avagy a hólyagban van valami sérülés. Nem sok köze van prosztatának ahhoz, hogy vér van a vizeletbe. Max, ha az ondóban is.
2016. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ahol én voltam magán urologusnál még asszisztens sem volt, csak a doki. És nem is baj. Ilyen jellegű dolgoknál sokkal jobb, ha csak ketten vagytok. Ez csak neked jó.
2016. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Kedves fiatalok !

Rosszul ne legyetek már a nagy szégyenlősségtől .

Orvosi intézményben ,lehet az magán vagy állami,nem divat a szégyenlősség .

Te csak egy eset vagy ott,a nagyon sok többi beteg mellett.

Akár 3an is lehetnek egy rendelőben.1 nő,a ki a számitőgépen ellenőrzi az adataidat,írja mindazt amit a betegségedről elmongasz.Aztán azt is amit a doki vizsgálatkor észlel .Esetenként lehet egy aszisztens nő is,ha éppen engedi a létszám ,és a doki is kéri .

Majd ha 10 x mész,amit nem kivánok,eszedbe sem jutnak ilyen dolgok .

2016. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Kulturáltabb helyen elkülönített vizsgáló van kialakítva,el van függönyözve a vizsgálóágy.Én csak ilyen helyen jártam eddig és nem Leszek,kisvárosi kórházban.És oda csak te,még az orvos mész be,nem lát oda senki.

Ez egy kellemetlen vizsgálat csak annak van ott a helye aki megvizsgál,nem kell ezt még kellemetlenebbé tenni.

2016. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Már megint felturbózódni látszik 1 urológiai vizsgálat.

Tudom hasonlitani az éves iskolaihoz .Államiban azt kell elfogadni ami van,és ott ahova tartozok .

Akinek ez nem tetszik,hisz nem kötelező ide menni,az menjen oda magán rendelésre,ahol csak a doki van.Igaz ennek ára is van .Sok esetben magánban is azzal a dokival van találkozó,aki az SZTK ban rendel

2016. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!