Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dudor a penisz tövén. Hova...

Dudor a penisz tövén. Hova menjek?

Figyelt kérdés
egy dudort ereztem a peniszem tövében, amit erőteljesen ki akartam nyomni, abban a hitben hogy pattanas.. mivel volt már hasonló. Másnapra háromszorosára nőtt, és fáj! már szinte elviselhetetlen a fájdalom, ha csak az alsó gatyám hozzá ér is! kb 5 napja tart ez az állapot, vettem rá tetran kenőcsöt, viszont nem javult! kérdésem az hogy mi lehet ez? hova menjek el vele? sürgősen hol tudnak el látni vele, ahova nem kell időpont? aggódok, hogy még rosszabb is lehet!! köszönöm előre is az érdemleges válaszokat!

2016. ápr. 1. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
bőrgyógyász
2016. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ügyeletre el lehet ezzel menni?
2016. ápr. 1. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Ez ügyben hiába mész ügyeletre,érdemben nem jutsz előbbre .

Nem kell nyomkodni,mert attól fertőződik be .Még nagyon éretlen volt,azért lett sokkal nagyobb.Fertőtleniteni kellene Betadine oldattal,aztán kenni tetránnal .

2016. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!