Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék bemetszés és...

A fitymafék bemetszés és eltávolitásnál mi a különbség?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdésem az lenne hogy mit jelent az hogy lézeres fitymafék bemetszés?Az enyém már elszakadt és még jobban fáj feszül merevedésnél és a doki azt mondta hogy lézerel bemetszi és ezáltal meghosszabodik ,de félek hogy ez nálam nem fog segiteni mert az én fékemet szerintem nem lehet hosszabitani olyan vékony .A bemetszésnél még meg marad a fék és ugyan úgy feszülni fog ?

2016. ápr. 15. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemetszéskor csak bevagdossák és a sebeket összevarrják, a végeredménye elég göröngyös. Eltávolításkor meg leégetik, vagy kivágják az egészet, ott a seb utána gennyesedik, majd összeheged.
2016. ápr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Nemrégiben már írtam erről pár sort itt.Az utóbbi időben sokan írták,hogy bemetszést csináltak,és szinte semmi sem változott,hogyan tovább ?

Sok válaszoló is azt írta,a rövid féket csak bemetszik ,és okés is minden .Ők a neten olvashattak erről,és elég sok ezzel kapcsolatos írásban ezt valóban így is írták le .

Szerintem nem minden fedi a valóságot,amit ott írnak .

Az orvos tudomány is fejlődik,hála Isten,de azért mindent nem lehet leegyszerűsiteni .

Egy frof azt írta ,a féket teljes egészében el kell távolitani,az nem gumi hogy a megmaradó nyúlni tudjon .

Akiknél így csinálják,ott 5-6 varrat van bent,és amikor ez önmagától kiesik,szép sima lesz a helye is pár hónap után .Lehet hogy a dokiknak ez a gyors megoldás a jó,de ahogy itt jönnek az ezzel kapcsolatos kérdések,nem vagyok bent biztos .Körül metélésnél meg mindig az egészet eltávolítják .

Kicsit jobban utána olvastam,na meg meg is kérdeztem azt a fiút,akit lézeresen műtöttek.Mert a hiteles inkább .

Az érzéstelenités ugyanúgy zajlik.Aztán leégetik a féket,az ereket is beégetik,így nincs vérzés .Seb temészetesen marad,és azt pontosan ugy kell otthon kezelni,mint akit szikésen műtöttek .Lehet hogy a lézeres pár nappal előbb gyógyul,de a tb s ingyenes,a fizetős magán,meg elég húzós .

2016. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
50 ezerét csináltatnám magán klinikán ,nem pontosan lézeres műtét bocsi ha nem valami elektromos szike . hasonló mint a lézer.
2016. ápr. 15. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor gondold át, megéri-e neked ennyiért, ha ugyanazt ugyanúgy megcsinálják, mint tb-s alapon! A lézeres nem minden, olyan mint a körülmetélés, ha utána is rövid lesz és feszül, nem lehet visszacsináltatni, utána, ha zavar, vagy megtanulsz együttélni vele, vagy - tetszik-nemtetszik - körülmetélteted. Igazából mindegyiknek van hátránya ezek közül.
2016. ápr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!