Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most ez rövid fitymafék vagy...

Most ez rövid fitymafék vagy micsoda?

Figyelt kérdés

Hirtelen a semmiből, egy szexuális kaland után fél hónappal azt kezdtem el érezni, hogy ha hátrahúzom a makkomat kissé nehézkésen megy és fáj. Nem hagyott nyugodni, megvizsgáltam a fitymafékemet és egy icipici helyen megsérült, de szépen begyógyult már. Továbbra is fenn áll ez a furcsa érzés mikor fitymát hátrahuzom, de a fék is érzékeny. Nem értem lehetséges, hogy eddig semmi ilyennemű problémám nem volt és akkor megsérülhetett a fék, és emiatt megrövidült, felfoghatatlan...

Mereven is simán hátramegy, de mintha a féknél fájna egy kicsit, de nem hajlik meg a makk se, tehát akkor mégse rövidült meg...



2016. ápr. 16. 01:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát... ha berepedt, akkor valószínűleg az volt. De ugye ez nem rugalmas, ezért hegesen gyógyul és újra berepedhet, elszakadhat, erre számíts!
2016. ápr. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!