Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megműtik a herémet és előtte...

Megműtik a herémet és előtte lévő nap le fogom borotválni róla a szőrt és ez ugye nem befolyásolja magát a műtétet? Mármint az hogy frissen borotvált lesz a pénisz környéke.

Figyelt kérdés

Ilyenkor nekem mindig kipattog a bőröm és ezért aggódok nehogy emiatt azt mondják a kórházba hogy nem lehet megműteni...

Már így is sokat vártam erre az operációra!


2010. ápr. 6. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, a kórházban úgyis le fogják borotválni műtét előtt.
2010. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 2 nappal elötte borotváld le és akkor tuti nem lesz gond,de szerintem egyébként sem lenne.Volt egy ilyen betegem,neki az egyik heréjét távolítottuk el,igaz a mentorom operálta,de én is részt vettem a prezentációjában.Attól függ milyen műtét?
2010. ápr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne közvetlenül előtte borotváld le, hanem 2-3 nappal előbb.

De nem hiszem, hogy gondot jelentene elvégre csak meg tudják különböztetni a borotválás okozta irritációt az egyéb dolgoktól. Emiatt biztos nem marad el a műtét.

Szerintem nem fontos frissen borotválkozni, majd ott úgyis leborotválnak, ha kell. Azért előtte pár nappal lehet egy borotválást beiktatni, legalább nem kell majd sokat foglalkozniuk ezzel.

2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A második kommentelőnek üzenem hogy a bal herémben találtak visszértágulatot (varikokele) és azt fogják műteni.

A beavatkozást pedig a péniszgyöknél fogják elkezdeni ha minden igaz!

2010. ápr. 6. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor gond nem lesz a borotválás miatt(2. vagyok)

Sok szerencsét a beavatkozáshoz!

2010. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2010. ápr. 6. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2010. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyúlj hozzá. Ha két-három nappal előtte borotválkozol, akkor pont kipattogzik a műtét napjára a helye, én nem nyúlnék hozzá a helyedben, mert előtte ők úgyis borotválnak, akármi van. Én inkább azon izgulnék, hogy ki borotválja ott a kórházban. Tényleg, kedves szakik, ezt a kedves nővérke végzi? :)
2010. ápr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha leborotvalod,akkor vadiúj borotvát használj mindig!A here zacsko bőre nagyon hamar kipattog a használt zsilettol!Utána meg dorzsold be arcszesszel és kend be Bepanthen kenőccsel!Akkor nem lehet semmi gond a here zacsko bőrének!
2023. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!