Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavaraim vannak,...

Merevedési zavaraim vannak, milyen szerekkel próbáljam meg ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, és egyre sűrűbben fordul elő velem, hogy nem tudok este teljesíteni. Rendszeresen sportolok, nem vagyok az a stressze típus, úgyhogy ezért gondoltam, hogy gyógyszeres segítséget veszek igénybe. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem, hogy milyet szedjek? Több szert is láttam újságokban, illetve az interneten, ezek megbízhatóak, vagy szigorúan csak orvos által felírt tablettát szedjek? Válom a válaszokat.
2008. szept. 23. 11:47
1 2
 1/20 anonim válasza:
78%
Hát elsőként látogass el a háziorvosodhoz és ő majd megmondja hogy mi lenne a legmegfelelőbb számodra! Ne szedj semmi olyasmit amit az Orczy-n lehet venni, mert abból csak baj lesz!
2008. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Hát figyelj, szerintem a legfontosabb, hogy csak is bevizsgált gyógyszer teszteken engedélyezett szert használj, mert a sok szar tönkreteheti a tested és a lelked
2008. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is először orvos, hogy találják meg ennek a problémának a gyökerét. Sokszor a merevedési zavar egy tünet, és valami konkrét ok áll a hátterében. Annyit megér, hogy kivizsgáltasd magad, hogy utána tényleg olyan gyógyszert szedsz, amitől meg is gyógyulsz.
2008. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Nagyon sok férfi van így mint Te, konkrétan egy közeli ismerősöm is! Ő nehezen vette rá magát, de végül elment orvoshoz, ahol megfelelő vizsgálat után felírták a neki megfelelő gyógyszert! Interneten való rendelést én kilőném, nem megbízható, nem tudják a probléma eredetét, ezért rossz gyógyszert küldhetnek, ami csak Neked lesz rossz!
2008. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én több orvostól hallottam hogy meg lehet oldani természetesen is a dolgot. tehát nem kell gyógyszert szedni, csak vannak olyan növények amik ezt a problémát orvosolják.

A ginzenget bárhol meg tudod venni, csinálsz belőle egy teát, az nagyon sokat segít. Ismerősömnek is ezt szedte. Ismerek egy 20 éves céget ami foglalkozik vele, ha érdekel dobsz egy mailt, és próbálok segíteni.

Vannak még gyümölcsök is amik erre a problémára jók. A Durian egy Thaiföldi gyümölcs, amiből már készült étrendkiegészítő. Nagyon sok ember tapasztalt már ránctalanodást deréktól lefele. Én iszom és nagyon finom az íze. Sajnos boltban nem kapni, mert már így is mindig hiányos, csak rendelésre hozzák, viszont nem drága így sem mert sokan rendelik és havonta hoznak sokat. Ha érdekel erről is tudok mesélni.

2008. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hasznost választ, szerintem felkeresek egy szakorvost, úgy tűnik ez a legmegfelelőbb és kockázatmentesebb megoldás. Még egyszer köszönöm
2008. szept. 23. 15:43
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Ezért nem kötelező elmenni olyan messzire...

Mondom a ginzeng az tuti :)

2008. szept. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
És ha nem segít neki a ginzeng? Ha közben a szívével van valami gond? Tudom, könnyű mondani, de orvoshoz KELL vele menni. Sok minden lehet mögötte.
2008. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
hát nem tudom, én nem bíznék meg azokban a szerekben, amiket randomra árul az város széli török. Akkor már inkább a távol keleti módszerek, de hatásosabb, ha elmész dottore-hoz, ő tudja mi kell neked, nem szabad játszani, mert a végén a nagy teljesítményed közben beiktatódhat egy kis hirtelen halál. Persze utána már nem kell rájátszani a merevségre, de azért mégis...
2008. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Van egy oldal, ahol mindenféle infót találhatsz, tanácsok, linkek, teszt, szerintem nézz rá: www.hardboy.hu
2008. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!