Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? Piros a...

Mitől lehet ez? Piros a fitymánál.

Figyelt kérdés
2 napja (mire olvassátok lehet h. 3) elkezdett 1x csak este hámlani a fitymám és a makk 3/4 e és azóta piros és picit megvan duzzadva... azaz begyulladva látszik rajta.. de éppen csak.. nem fáj , nem viszket.. jó max 1-2 x 1 nap ha ugy ér hozzá valami de ink irritálja.. azon kívül semmi.. azóta se hámlott megint.lehet picit sokat maszturbáltam.. az lehet az oka? most kenem neogranormonnal várom h. elmúljon.

2016. máj. 13. 23:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Canesten !!! Valami gombás fertőzést szedtél össze. Kenegesd napi háromszor de legalább kétszer.
2016. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha viszont nem múlik, érdemes dokihoz menni,mielőtt rosszabbra fordul. A Canesten nem okoz problémát, legfeljebb nem használ.
2016. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neogramon elég azzal ártani nem árthatsz. Canestent ne kenegesd amíg gomba nem biztos. Ha nem múlik pár napon belül akkor orvos. :).
2016. máj. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de felületi repedezés meg semmi sincs rajta... sima bőrfelület és már nem is piris annyira mint az elején.
2016. máj. 14. 13:12
 5/10 A kérdező kommentje:
piros*
2016. máj. 14. 13:13
 6/10 A kérdező kommentje:
hétfőig úgysincs doki. szóval addig várok ha nem múlik akkor megmutatom neki az a tiszta... am nemtom honnan kaphattal el.. köszi a válaszokat !! sokat segítenek.
2016. máj. 14. 13:15
 7/10 A kérdező kommentje:
kaphattam*
2016. máj. 14. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
A gomba legfőbb tünete, hogy viszket és égető érzés is vele társul, jobban észrevehetőbb. Az is lehet, hogy csak a mosószer váltja ki ezt. Kevés esélyét látom, hogy gombád lenne, de nem zárhatom ki mivel nem láttam. A sor önkielégítéstől is lehet bőrsérülés. Kend a kenőccsel amit írtam, az a legjobb. Illetve mindennap tiszta alsónemű és megfelelő mosakodás naponta, kezeddel meg ne piszkáld az önkielégítést meg hanyagold. Hétfőn meg max orvos, ha úgy gondolod, nem javult.
2016. máj. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Napi 3x mosom mindig tiszta alsó.. alap dolog igényes vagyok és nem csináltam 3 napja és krémezek.. köszönöm segítséged!!! hálás vagyok!!!
2016. máj. 14. 21:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Az már túlzás. Akkor nem kéne annyit mosni. Az is irritálhatja...
2016. máj. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!