Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a péniszemen merev állapotb...

Ha a péniszemen merev állapotba teljesen hátra húzom a bőrt, tehát az egész makkom ki látszódik akkor eléggé feszülő érzés, kényelmetlen, lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Próbáltam gumit felhúzni de nem is sikerült, mert rossz érzés volt feszült és a felég se ment fel ez által. Egyébként arra is gondoltam hogy kéne vmi síkosítő, mert nagyon száraz a makkom általában.

2016. máj. 17. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Megírtad a választ is magadnak a kérdésben .
2016. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát pl maszturbálás közben is olyan, hogy a makkom háromnegyede kivan és onnan rugalmasan tudom húzogatni, de ha teljesen nem, de szerintem csak annyi a gond hogy ott nem csúszik eléggé, ugye csak ennyi a baj, és nem komol? 15f
2016. máj. 17. 19:38
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
A gumit nem ráhúzni kell,hanem rágörgetni .
2016. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Most a bőrt teljesen le tudod, húzni vagy csak a háromnegyedéig? Nem értem.
2016. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó de ahogy rágörgetem akkor teljesen hátra húzódik a bőr, mert ahogy görgetem egyre lejjebb úgy húzódik hátra a bőr és ahogy teljesen kivan az egész makkom akkor feszül és nem bíro megyszerűen tovább húzni mert rossz érzés. Ezért kérezem, ha fullra be síkosítóznám az egész farkamat akkor rá tudnám húzni könnyedén?
2016. máj. 17. 19:40
 6/12 A kérdező kommentje:
teljesen letudom, de ott feszül.
2016. máj. 17. 19:41
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
A férjemnek is ilyen és a gumit rá lehet húzni. Szerintem egyébként ez a részleges fitymaszűkület. Teljesen csak úgy tudja lehúzni a bőrt, hogy az már fájdalmas neki, olajjal le lehet húzni, de az sem kellemes. A gumi felhúzásához viszont elegendő ha a 3negyedéig húzod le a bőrt, vagy a peremig és úgy teszed rá a gumit, 12 éve így csináljuk és soha nem volt belőle gond.
2016. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem, így próbáltam de aztán amikor görettem lejjebb a gumit akkor hátra húzódott magától az egész és az egész fitymám ki volt, na itt volt az, hogy feszült és nem ment tovább vagyis biztos ment volna, de mivel feszült ezért rossz volt. Akkor tehát lehetséges az, hogy nem elég nedves a makkom? :)
2016. máj. 17. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Próbáld ki, mert fogalmam sincs, hogy síkosítóval jobb lenne-e. De egy dologra vigyázz, vannak olyan olajok, amik károsítják a gumi anyagát. Szóval maszturbáláshoz, szerintem jobb az olaj, mint a síkosító, mert tovább csúszós marad, de a gumihoz viszont nem jó, mert tönkreteszi az anyagát.
2016. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%
De egyébként jobban belegondolva szerintem rövid a fitymaféked és amiatt fáj, talán érdemes lenne urológustól megkérdezni mi a teendő.
2016. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!