Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszket, vizeleskor csip,...

Prikkeldanii kérdése:

Viszket, vizeleskor csip, piros foltok, genny, mi ez?

Figyelt kérdés
Egyutt voltam egy csajjal kb. Fel eve. Ra kb. Egy hetre a peniszememem piros foltok jottek ki es viszketett, vizeleskor pedig csipett. Canestennel kenegettem egy hetig es el is mult teljesen. Aztan ra par honapra megint elo jott. Ugyszinten canestennel kezeltem. Most pedig elo jott ujra de mar genny is jon a hugycsovembol. Mi lehet ez? Urologiara menjek vele? :/

2016. máj. 19. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:

"Egyutt voltam egy csajjal kb. Fel eve." -> Kategória: Sport, mozgás » Téli sportok


Éjszakai troll? :D Ha nem akkor irány az urológia.

2016. máj. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Végül is kinek az érdeke hogy ne halj meg szifiliszben?

Én ezt nem is értem.

Miért nem másnap mentél orvoshoz?

2016. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már akkor el kellet volna menned. Régebben valószínűleg gombát kaptál el, de ha az így elmúlt akkor fél év után nem fog így előjönni. Nincs olyan nemibetegség ami fél év után jön így ki, hogy váladék is jön a péniszből, ezek hamarabb előjönnek. Fordulj orvoshoz. Urologia.
2016. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sűrgősen orvoshoz .Majd a labor kimutatja mit is kaptál el .
2016. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!