Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nincs minden rendben (odalent!...

Nincs minden rendben (odalent! = D)?

Figyelt kérdés

Hellósztok! 16 éves srác vagyok. Mikor a barátnőmmel vagyok(nem sexuálisan) általában nagyon rágerjedek és órák hosszat áll a péniszem.

Egy idő múlva elkezd fájni a jobb herém és a jobb lágyékom is. És valahogy amikor felállok elkezd fájdalmasan húzódni (ahogy a péniszem lóg) szerintem az ondóvezetékemet érzem, érintésre iszonyatosan érzékennyé válik, már egy kicsit hozzá nyúlok és már fáj.

Méh hozzá teszem azt is -bár szerintem ettől független-, hogy maszturbálás után ha a péniszem fel áll akkor egy kicsit ott is úgy érzem, h húzódik, ilyen félfájdalmas érzés (ne kérdezzétek, h pontosan milyen is az a fél fájdalmas érzés! = D )

Tudom! El kell menni orvoshoz de nagyon gyorsan, de elöbb valahogy fel kell erre készülnöm lelkileg.

Kérlek ha valaki így "látatlanban" krülbellül tudna mondani valamit annak örülnék. Esetleg ha valami hozzáértő orvos is válaszolna annak mégjobban! Vagy akinek már volt ilyen vagy ehhez hasonló gondja!

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. ápr. 10. 08:50
 1/7 anonim válasza:

Ha legközelebb ilyen adódik akkor verd ki és nem fog fájni:D

Különben sok későbbi problémád adódik belőle pl.heresérv vagy leszívják:(

2010. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Googlezz rá a hererák tüneteire
2010. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hererák tünetei? nem túlzol 1 kicsit? Ezt komolyan gondolod?

Baszod én még csak 16 vok, nem kéne még dögledezni! = D

2010. ápr. 10. 22:26
 4/7 A kérdező kommentje:

bammeg, rá googleztem és most nagyon megilyedtem!

Kb tényleg az, vagy hasonló! =S

Hú bakker, meek orvoshoz!

2010. ápr. 10. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ugyanilyen szituban a barátnőmmel,és nem lett semmi bajom.nem tudom mitöl van,arra tippelnék,hogy tul sokáig áll a pénisz és ez kicsit megviseli,vagy izgalom hatására termelődik az anyag és ki szeretne ürülni.ha lehet üritsd ki ha ilyen szitu van.
2010. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utána érdeklődtem, valami elég gagyi betegség szerűség...

1) már értem,h apám miért röhögött...

2)tökömért parattok be hererákkal, ám teljesen véletlenül majdnem ugyan azok a tünetek, és ráadásul csomókat is találtam utólag de szerintem azt már csak be képzeltem... (szerintem)

3)valaki meg tudná mondani, hogy mi ennek a szutyoknevű szutyoknak a neve? ^^ csak mert érdekelne. Mármint amikor sokat termelek és ettől fáj?


-jah, mostmár a balherém is elkezdett fájni de várok mert holnap megyek orvoshoz... xd de valószínű, hogy tényleg nem súlyos...

Utólag is köszönöm a válaszokat! = D

2010. ápr. 11. 21:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Vőlegénybetegség... nagyzserű XD
2010. ápr. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!