Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Piros foltok szortelenites utan?

Piros foltok szortelenites utan?

Figyelt kérdés

Most borotvaltam eloszor ott lent.Szinte teljesen csupasz es ilyen viszketo piros foltok jelentek meg ott.

15/f


2016. máj. 30. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Érzékeny a bőröd, kenj rá testápolót. Használtál borotvahabot vagy tusfürdőt, hogy a habos felületen borotváld?

19L

2016. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

ne borotváld!

a hajvágóval menj végig rajta,vágd rövidre, ha rendezni akarod. az férfiasan ápolt.


a borotválástól csak kisebesedik, viszket, és ha 0 szőr van, átázik a gatyád, ha meleg van. és ráadásul bu-zis.

2016. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem a legjobb ötletet adtál .De ha már leborotválta ,ismerkedjen meg a következményekkel is .Úgy sem lehetett volna ettől vissza tartani .
2016. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
3 voltam ,és az 1 nek szántam
2016. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon viszketett es mar nem birtam tovabb.Nem akaetam teljesen ,de belehuztam egy csikot.Mennyi ido alatt no ujra?
2016. máj. 30. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:

egy elméleti jótanács:

nem tudom, mi motivált rá, csak sejtem:

most kezdesz "férfivá" válni, és ömlik rád, mint mindenkire, a sok trendi hülyeség, hogy milyennek kell lenni.


Nem szabad ezeknek bedőlni, mert a való élet elvárásaiak (normálisabb közegben)köze nincs a tévéből/netről folyó trendi szennyhez

ha azt veszed alapul, ahelyett, hogy férfiassá válnál, mindenki üresfejű tucat hülyegyereknek hisz majd, és ami rosszabb bu-zinak

Látod, már erre a kérdésre is egy lány adott készségesen részletes útbaigazitást neked, aki valószinűleg a barátjának (barátnőjének)tekint, nm férfinak...

mert amit a média ápolt férfiasságnak állit be, az a valóágban ciki és csajos


gondolom, nem ez a célod, szóval ne dőlj be máskor a trendnek!


28 F

2016. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!