Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendszeresen maszturbálok és...

Rendszeresen maszturbálok és olyan 1 perc után olyan érzés tör rám hogy nem tudom fojtatni. Ez miért van? Még nincs spermám. Rövid ideig szoktam maszturbálni. Valami jó technikát mondanátok, ami jobban felizgat és tovább bírom?

Figyelt kérdés
Néha olyan érzés is tör rám amikor szeretkezni szeretnék. Olyankor mit szoktatok csinálni? Nektek mikor volt az első magömlésetek? Én már megszállottan várom hogy nekem legyen. Egyszer mikor sokáig maszturbáltam egy kis szintelen folyadék jött ki. Az mi lehetett? 12/F

2016. jún. 2. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
vedd elő a helyesírási szótárat és tanuld meg a j/ly különbségét. lehet utána tudod folytatni is, nem csak fojtatni.
2016. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elírtam, de utólag vettem észre. De én nem folytatom veled a vitát! Ha nem tetszik ne olvasd! 😚
2016. jún. 2. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Amikor kijön a színtelen folyadék, az jó érzés nem? Azt a prosztatád termeli. Spermád, vagyis amikor már láthatóan is van benne ivarsejt (fehéres rész) az olyan 13-14 évesen lesz.

Mi az hogy nem tudod folytatni? Milyen érzés? Elkezdesz remegni? Kellemetlen érzés?

Technika: csináld lassabban, finomabban. Tapasztald ki mi a jó, mi az amit szeretsz. Hol jó simogatni a farkad, próbáld ki csak a makk alját. Játssz a golyóiddal is.

Nézegethetsz közben valamit, de az is jó, ha csak az érzéseidre figyelsz. Dőlj hátra, csukd be a szemed, és élvezd amit csinálsz!

Remélem tudtam segíteni.

2016. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
31%
Adjal ide egy facebuk linked es ott kiverhetjük egyűtt.
2016. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ #3!
2016. jún. 4. 20:20
 6/9 Isten kereso válasza:
Én azt mondom hülyeséget ne csinàlj me rá szoksz s akkor az lessz a bajod...mikor egy nap 3-4szer fogod csinálni de még akkoris kibìrhatatlanul kivánod akkor majd bármit meg tennél hogy ne légy olyan helyzetbe...tanulj,játszodj a barátaiddal a mikor leszel egy akkora akkor házasodj meg s a feleséged el intéz...
2016. jún. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
10%

Van kedved beszélgetni?:)

13/L

2016. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy perverz?
2017. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az csak a prosztata termelte elovaladek!Még nem fehér és sűrű,mint a sperma!Majd egy-két év múlva indulnak be a herék a sperma termelésbe!Azt az első éjszakai magomlesed jelezni fogja!Nem tudom,hogy egyáltalán van a herezacskodban 2 here golyó!?
2023. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!