Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves vagyok,169cm mindjár...

15 éves vagyok,169cm mindjár 16 éves leszek, és nem tudom hogy tudok e még nőni, van rá valami orvosi beavatkozás hogy nőjek?

Figyelt kérdés
Apám 183cm magas, anyám 165cm, és a családban kb mindenki magas volt, nem tudom, hogy nőhetek e még..

2016. jún. 13. 18:46
 1/8 anonim válasza:
63%
Természetesen tudsz nőni, hiszen 25 évig még tart az a kor, amikor kialakul a tested nagysága, hossza, tömege, formája. Esetleg rá tudsz segíteni azzal, hogy olyat eszel, amitől nősz.
2016. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi segít rá a növekedésemre, milyen étel?
2016. jún. 13. 18:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm:) Csak nem tudom, mivel segítsek rá.
2016. jún. 13. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Az nem tudom,hol lehet olvasni,hogy növekedés 25 éves korig tart.Sok fiú örülne is ennek nagyon.A csontok ,és az izomzat fejlődése,tart kb eddig .

Normális növekedés esetén az orvos sem avatkozik be a hormon háztartásba .A növekedésbe az étrend nem szól bele .

A több növekedési hormon termeléséhez 1 megoldás van ,az pedig az éjszakai 8órai alvás .A növekedési hormon ,alvás közben termelődik .

2016. jún. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehár 8 órától, vagy 8 órát kellene aludnom?
2016. jún. 13. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:

169 cm egyáltalán nem alacsony. Nem ezen múlik ám, hogy valaki vonzó e, vagy sem.

Én csak 157 cm vagyok, és a férfiak imádják. Pszichológusok szerint a kis termetű lányok beindítják a védelmező ösztönt az urakban. Lehet benne valami!

Ha jó alakod van és szép arcod, akkor a magasságod nem lesz hátrány!

22/N

2016. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Korodhoz képest alacsony vagy,főleg hogy magas az apukáddal is.Kérdezd még apukádat ő mikor nőtt még.


Elvileg megnőhetsz akkorára mint az apukáddal,de néha más rokonunk génjeit örököljük és így előfordul hogy magad apának alacsony fia lesz.

Olyan is van aki 17-18 évesen nyúlik meg

2016. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia én 15 évesen 174cm voltam kb jelenleg 16,5 éves vagyok és 183cm, tuti fogsz még nőni!
2016. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!