Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here visszértágulat lehet...

Here visszértágulat lehet vagy sem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és már nagyon régóta, igazából nem is tudom hány éve tapasztalom, hogy a bal herémen, mintha sokkal sűrűbb lenne az érhálózat, de legalábbis tapinthatóan "több" eret érzek. Talán kisgyerekkorom óta ott van, nem tudom pontosan, de nem érzek semmi fájdalmat, tapintásra sem. 2 hónap múlva megnézetem urológussal, de azért nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szabad szemmel nem láthato, de azért nagyon aggaszt a dolog. A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

2016. jún. 17. 02:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy visszértágulat lenne, ha ennyi ideig ott van, de ha az is akkor nem okoz így problémát. Bal oldalon nekem is vastagabb az érhálózat az ondóvezetékkel együtt és ez sokszor látszódik is elég rendesen és még sincsen visszerem. A visszért későbbi stádiumban elég szépen lehet látni, hogy a bal here felett az erek kitágultak. Ilyenkor a here lejjebb is kerül és ilyen stádiumban már fájdalmat okoz. Az urológus vizsgálatra meg persze menj el, akár hamarabb is. Ha nincs semmi baj akkor sem gond néha egy ellenőrzés. :)
2016. jún. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam. Sajnos Agusztus végére kaptam csak időpontot, magánklinikára pedig nem szeretnék "feleslegesen" költeni. Köszönöm!
2016. jún. 17. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Az gáz, ha csak Augusztusra van, főleg ha valami gond lett volna. Szimplán oda kell menni az SZTK hoz és majd a rendelés végén úgy is fogadnak.. Kicsit rá kell túlozni, hogy fáj. Aztán meg nézik. ;)
2016. jún. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Mert Budapesten (pl. X.ker.) az urológiára sem beutaló, sem időpontkérés nem kell, akár perceken belül az orvos kezeiben a heréd!!
2016. jún. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok más városba se kell időpont.
2016. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!