Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor meddig húzható...

Merevedéskor meddig húzható hátra a fityma?

Figyelt kérdés

Lankadt állapotban teljesen vissza tudom húzni fájdalommentesen, feszülés nélkül, lejön szépen az egész makkról az egész.


Mikor merevedésem van, akkor viszont nem tudom ennyire, hanem csak "félútig" megy vissza bőr, nem bújik elő az egész makkom. Ha már tovább akarom húzni félútnál tovább, akkor már elkezd feszülni.


Ez normális, vagy merevedéskor is vissza kellene tudni húzni teljesen?



2016. júl. 7. 10:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 19 éves vagyok, ez kimaradt
2016. júl. 7. 10:29
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
A bőrnek minkét állapotában teljesen hátrahúzhatónak kell lenni.Ez alatt érte azt,hogy makk alatt még bőrgyürűknek sem szabad lenni.Úgy néz ki,mintha metélt lenne .Akinél nem így van ,ott valami nem tökéletes .
2016. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet a fitymaféked rövid vagy enyhe fitymaszűköleted van, de az is lehet, hogy a fitymád hosszabb, ezt nem lehet így megmondani
2016. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjél el egy bör-és nemibeteggondozó orvoshoz.
2016. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%

Enyhébb fitymaszűkületed lehet.Meleg vízben próbáld meg mereven hátrahúzni a fitymád,vízben gyakran könnyebb hátrahúzni.Sokan meleg vízben vagy sikosítóval tornáztatják a fitymájuk és így könnyebben tudják hátrahúzni.


Urológushoz elmehetsz megnézetni,lehet krémet ír fel.

2016. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!